Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki z #uk (i nie tylko choć zależy mi na uniknięciu dodatkowego opodatkowania przy odbiorze paczki) czy możecie polecić jakaś szczoteczkę soniczna do zębów? Zależy mi żeby bez problemu można było dostać końcówki. Oczywiście możliwie najwiecej ruchów i dobra bateria tez się przyda. Cena tak najlepiej do max 100 funtow. Z góry dziękuje
#zdrowie #zeby #jamaustna #higienajamyustnej #kiciochpyta
  • 21
@girl_in_exile: Philips Sonicare. Bateria trzyma około dwa tygodnie. Wszystkie modele szczotkują tak samo, różnią się tylko bajerami typu ładowanie w szklance, możliwość wybrania programu czy możliwość połączenia z aplikacją przez Bluetooth. Końcówki dostaniesz bez problemu w Bootsie albo Superdrag. Cztery sztuki ostatnio dorwałem za 20f w pormocji, normlanie są po 34f.
@andrzejpralka: ja pierwszą zajechałem po jakichś 5 latach. Co ciekawe nie wydaje mi się żeby to bateria padła tylko silniczek. Ten model najbardziej podstawowy. Obecną używam około roku i dorwałem w Polsce na promocji za całe 120zł ( ͡° ͜ʖ ͡°) Na Amazonie można coś takiego kupić za 35f w tej chwili.

Nie polecam za to zaopatrywanie się w nieoryginalne końcówki. Duża różnica w cenie ale jeszcze
@girl_in_exile: polecam Oclean One który miałem przez 2 lata i ma świetna baterie (do 2 miesięcy) albo nowsza Oclean X Pro (lub sam X) z trochę mniejsza bateria (trzyma ok miesiąc). Zamawiałem z AliExpress na promocji za £30 ale teraz zapewne są drożej i 20% VAT ale możesz tez szukać je z UK albo sklepów jak banggood, gearbest itp, końcówki oryginalne tez są dość tanie do wymiany
@stachuprzytelefonie: @Mirkujacy_w_zbozu:@andrzejpralka:@Budo:@patrol798: dzięki (ʘʘ) no właśnie bardzo mocno się zastanawiam nad philips bo czytałam różne opinie jedne lepsze drugie gorsze i jak już mam wydać te 100f to chciałabym coś co napewno będzie działać choćby te 2-3 lata i sprawi ze moje zęby i dziąsła będą zadowolone (ʘʘ)
@random2o: @Atreyu:@norbert7455: widziałam na Amazonie ta szczoteczkę i cena tez nie odstrasza. Jak wypada w porównaniu z elektryczna oral-b czy z soniczna philipsa? Opinie ma całkiem dobre ale w sumie w podobnej cenie mogę właśnie kupić philipsa i nie wiem na co się zdecydować ()
@girl_in_exile nie, no chyba tyle ma. Mam tylko porównanie z Phillipsem i wypada dużo lepiej. No i ze szczoteczka elektryczną, a to już w ogóle niebo a ziemia. Ale jeśli ma tyle samo co Twoja to nie wiem, czy jest sens. Ja za swoją zapłaciłam jakieś 130zł z 3 końcówkami na promocji na aliexpress więc mi się opłacało ;)