Wpis z mikrobloga

#rozdajo
Mój stary iphone 7, bez ładowarki, pudełka i innych takich, do wymiany szybka ekranu, dość pilnie ponieważ „sypie się w rękach”. Po 3 latach użytkowania bateria wiadomo padaka, widoczne znaczne ślady użytkowania. W komentarzu zdjęcie tylnej wgniotki, mimo której działa bez zarzutu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tylko poważne plusy.
Losowanie jutro (wtorek) po godz. 22.00 przez #mirkolos zielonki out. Wysyłka na mój koszt do paczkomatu, pozdro ¯_(ツ)_/¯
p.....e - #rozdajo 
Mój stary iphone 7, bez ładowarki, pudełka i innych takich, do wy...

źródło: comment_1614633483rCetwyR4ggHImT7AHTbD4S.jpg

Pobierz
  • 62
  • Odpowiedz
@Chehu: nie, po prostu nie lubię rzeczy na który jest porąbany Hype. Zresztą ja za telefon daję max 800 coś zł, bo mi szkoda by za 3 lata znów wymieniać za 2x drożej. Telefony po kilku latach są przestarzałe.
  • Odpowiedz
nie, po prostu nie lubię rzeczy na który jest porąbany Hype. Zresztą ja za telefon daję max 800 coś zł, bo mi szkoda by za 3 lata znów wymieniać za 2x drożej. Telefony po kilku latach są przestarzałe.


@Lardor: porąbany hype czy konkretny hype? Bo jeżeli tak to powinieneś nie lubić też xiaomi. iP się tak szybko nie starzeje, mozesz tearz kupic ponizej 800 i bedziesz mial na 2-3 lata
  • Odpowiedz
@Chehu: no xiaxomi też hype, tak jak pisałem wziąłem mniej popularną markę jaka była na rynku, Iphona nie lubię ze względu, że sobie muzyczki nie mogę własnej wzgrać a mam ponad 3000 utworów na karcie, których nie idzie znaleźć na spotify.
  • Odpowiedz
@Lardor: nie moge sie z Toba zgodzic, może te siódemki nie były jakies wybitne ale po niej zmienilam telefon na 11 pro i to jest tak jakby przesiąść się z golfa II do cayenne. iphone 7 miał swoja premierę w 2016 wiec tez nie oczekujmy po nim cudów:)
  • Odpowiedz
Iphona nie lubię ze względu, że sobie muzyczki nie mogę własnej wgrać a mam ponad 3000 utworów na karcie, których nie idzie znaleźć na spotify.


@Lardor: ależ możesz, wrzucasz na iCloud i masz dostęp ze wszystkich urządzeń lub np. używasz ixpand drive. No ale to jest właśnie jeden z tych elementów - wydaje Ci się, że tego potrzebujesz akurat na telefonie dopóki coś Cię nie przymusi do spróbowania innego rozwiązania.
  • Odpowiedz
  • 0
@Chehu to dalej nie dla mnie też bawiłem się iPhonem i jakoś mnie nie przekonało. Używam oppo 2 rok funkcje swoje spełnia w życiu go nie wyłączałem baterię trzyma problemów półki co nie mam żadnych
  • Odpowiedz
W ogóle to zrobiłam to rozdajo ponieważ ten telefon lezy od prawie roku nieużywany, chcialam po prostu zeby ktos sie ucieszył z wygranej. Nie bede sie oszukiwac i myslec ze wygra go jakiś potrzebujący wykopek ktory go naprawi i bedzie uzywal. Predzej pojdzie na części albo skonczy jako odtwarzac muzy w aucie... Ale wy tutaj zrobiliscie w komentarzach od razu g#%burzę na temat tej marki, a zasada jest przeciez taka prosta- nie
  • Odpowiedz
@todosx4: nie drenować baterii do 0%, nie doładowywać np. o 10-15%, używać szybkiego ładowania, tylko jak to jest faktycznie konieczne. Nie korzystać z telefonu podczas ładowania.
  • Odpowiedz