Wpis z mikrobloga

Jakiś czas temu, coś ok.3 tygodni wstecz któryś z Mireczków zarzucił linkiem do strony w której w ramach #rozdajo można było zgarnąć próbkę perfum Thameen London Cullinian Diamond.
Sama rejestracja trwała ok.2 minuty i myślałem że ze względu na ship z UK będzie to mało prawdopodobne aby je zgarnąć. Znalazłem dziś w skrzynce przesyłkę i jak widać dotarły. Niestety nie mogę znaleźć tego wpisu a jestem ciekaw czy do Was również dotarły i jakie są wrażenia na temat tego pachnidła. Także jak ktoś je zgarnął to zapraszam do dzielenia się opinią. #perfumy
Donszyman - Jakiś czas temu, coś ok.3 tygodni wstecz któryś z Mireczków zarzucił link...

źródło: comment_1614618015Og1t7DtV7wDzTw3vTT8E1Q.jpg

Pobierz
  • 11
@adekad Ja muszę wspomnieć że w światku perfum jestem jeszcze laikiem i dopiero powoli jakoś nadrabiam bazę zapachów także specjalista ze mnie żaden ale na dzień dzisiejszy jestem w stanie powiedzieć tyle że otwarcie sugeruje że jest to mega kobiecy zapach, dopiero po czasie uderza mega słodka wanilia która miesza się z pieprzem(?) przynajmniej ja tak to wyczuwam. Pachnidło jak dla mnie to unisex, sprawdzą się zarówno dla mężczyzny jak i dla