Wpis z mikrobloga

Długo myślałem nad tym czy coś tutaj napisać , ale jak widzicie postanowiłem to zrobić , ponad 2 miesiące nie ma filmu na jednym z najlepszych kanałów o tematyce budowlanej w Polsce(żart) Łukasz jeśli to czytasz (a wiemy że tak) pragnę ci powiedzieć kilka ciepłych słów bardzo brakuje mi jak i myślę nam wszystkim twoich filmów , "Codziennie zasiadaliśmy przed komputerem/smartphonem jak do telenoweli fenomen socjologiczny! Ileż rzeczy można było mu przypisać podczas tej kariery? (źle wylane słupy , ustawiane konkursy itp),Że można w życiu wygrać ewidentnie bez układów.Że jest człowiekiem rzetelnym, solidnym, posłańcem wielkich wiadomości, wielkiej nadziei Przecież my, dzięki tym filmom żyliśmy życiem zastępczym. Było pięknie i coś się niewątpliwie zamknęło, ale miejmy nadzieję, że na YouTube będzie jakaś próba kontynuacji. Mitomanii już nie będzie nigdy. Natomiast ważne, żeby były sukcesy innychi żeby coś po Łukaszu trwałego, bardzo trwałego, zostało. Dziękujemy Ci bardzo, Łukasz! Dziękuję Państwu. Do usłyszenia."

ŁUKASZ WRÓĆ!!!

post powstał w celach humorystycznych :)
#lukaszbudowlaniec
  • 3
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@PlatinumSilver: Na początku mi go brakowało. A może bardziej filmów. Ciężko powiedzieć. Ale teraz, o kurcze! Teraz czuję się że pokonałem jakiś nałóg. I jestem szczęśliwy nie czując już obowiązku obejrzenia czegoś.
Jeżeli Łukasz poczuł taka sama ulgę kiedy zrozumiał że nie musi nagrywać, to uważam że to jest sytuacja win-win.
Jak dla mnie to mógł być zacząć wrzucać same fotorelacje na insta i by wystarczyło takiego info.