Wpis z mikrobloga

Mieliście styczność z zamiennikami takimi jak #depo albo #tyc ? Chce zmienić w mojej megane 2 bo obecne klosze są całe popękane wiec panowie powiedzieli ze nawet regenerując to za miesiąc będzie trzeba robić to znów i znów i znów ale nie mam teraz jak wyłożyć tysiaka na reflektory oryginalne, a ze te dwa zamienniki jedynie są dostępne to nie wiem czy warto. Dodam ze potrzebuje na już bo obecne świecą ale nic nie widać praktycznie w nocy :(
#motoryzacja
  • 11
  • Odpowiedz
@Apocotokomu: Mialem to to tani chinski zamiennik. Jakosc w porownaniu do oryginalu bardzo srednia. Czasami ciezko wyregulowac ladne odciecie. Plastik gorszej jakosci, latwiej peka, klapki czesto nie sa szczelne wiec jest wilgoc. W bmw silnik regulacji na starcie czesto sie gubi. Sa tanie i taka ich rola. Montowalem tych lamp kilkanascie kompletow jesli cie to ciekawi.
  • Odpowiedz
@kapitan_knur: Kurde to teraz będzie ciężko się zdecydować xd mówili mi ze ewentualnie kupić na angielski rynek i zrobią to za grosze ale ilość ofert w ogóle dla tego modelu oryginałów nowych czy używanych jest znikoma
  • Odpowiedz