Wpis z mikrobloga

Pierwszy raz kupiłem coś na olx przez te ich niedawno wprowadzone płatności i zapłaciłem. Żadnego maila nie dostałem, w płatnościach na koncie olx nie ma żadnej pozycji, dzwonie do gościa, a on też nic nie dostał. Wtf? A kasę pobrało z konta a oferta dalej wisi
#olx
  • 3
@Vadzior: Co za #!$%@? gówno xD Oferta wisi dalej. Ciekawe co się stanie gdy kupi ja jeszcze kilka osób.
Kontaktu do olx nie ma nigdzie, an fb pisałem to od poniedziałku do piątku są dostępni tylko xD Cyrk
@Vadzior: W przypadku opcji kup z przesyłką sprzedawca musi zaakceptować Twoja oferte i ma na to 24h. Jeśli Twoja prośbą zostanie odrzucona olx zwróci Twoja wpłatę w ciągu 10 dni roboczych. Usługę przesyłki OLX można włączyć tylko raz. Więc jeżeli dokonałeś zakupu z przesyłką, ponowne włączenie tej Usługi w danym ogłoszeniu nie będzie możliwe. Oferta sama nie znika, sprzedawca musi ja ręcznie zakończyć.
@Meggi92: Ok. To wiele wyjaśnia. Dzięki. Dzwoniłem do sprzedawcy, zaakceptował choć traktuje mnie jako potencjalnego oszusta. Czemu się nie dziwie. Ogłoszenie wisi dalej, a on czeka "na kasę".
A na olx wszystko się zmienia z ogromnym opóźnieniem. Sprzedający mógł dopiero zaakceptować z godzinę po moim zakupie. Wcześniej ani on ani ja nie mieliśmy żadnego info. Ja dzwonię, że kupiłem a on "tak kupiłeś jeszcze wysłać Ci mam może".