Wpis z mikrobloga

Planuję wymienić opony na nowe w moim Lazaro Integral V3 2019. DO tej pory mam od nowości CST 28'' 700x38C. Rozważam dwie opcje:
- CONTINENTAL RIDE TOUR 28x1.60
- SCHWALBE SMART SAM 28 x 1,75
Jeżdżę 50% asfalt, 30% szutry/polne drogi, 20% leśne ścieżki. Na dotychczasowych oponach strasznie się ślizgałem nawet na drobnym piachu, o błotnistych ścieżkach nie wspominając. Na nowych chciałbym tego uniknąć. Czy któraś z nich będzie lepszym wyborem na moje zastosowanie?
#lazaro #rower
  • 18
  • Odpowiedz
@messi456: Mireczku, przerabiałem ten sam temat tutaj. Wniosek jest taki, że mam ride tour, są spoko, ale na asfalt i ubite drogi. Lekki piach jeszcze opykają, ale im bardziej sypkie tym gorzej. Nie jest dobrze. Co prawda nie jest też źle, można powiedzieć że jest średnio. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@incar: nie wiem za bardzo, ale mogę powiedzieć, że z tych smart samów jestem bardzo zadowolony, przyczepność o niebo lepsza niż stockowe opony. Jeździłem po błocie i nic nie uciekało
  • Odpowiedz
@messi456: jeżu - nawet nie wiesz jak się cieszę że taki wpis tu istnieje. Człowiek nawet nie wiedział że się tyle lat męczył na stockowych oponach xD Odkrywam swoje lazaro na nowo :D
  • Odpowiedz