Wpis z mikrobloga

Czy wyjazd w trakcie Ramadanu w maju do Abu Dhabi mocno ogranicza? Znane mi są restrykcje w kwestii restauracji (jedzenie dla turystów w mniej publicznych warunkach, ograniczony dostęp do alkoholu), jednak mi to nie przeszkadza. W imprezach również nie planuję brać udziału, raczej klasyczne miejsca do odwiedzenia (Meczet, Luwr, Ferrari World itp.).+ plażowanie. Czy powinienem wiedzieć o jakichś dodatkowych restrykcjach, żeby potem nie żałować?

Z góry wielkie dzięki za odpowiedzi.

#abudhabi wołam #dubaj bo to w zasadzie identyczna kultura oraz znawców wojaży #wakacje #podroze #podrozujzwykopem
  • 8
  • Odpowiedz
@arkagham: nie, od kilku lat obostrzenia są coraz mniejsze. Ja praktycznie nie widzę już różnicy między zwykłymi miesiącami a ramadanem. Większe obostrzenia są z powodu covid. Nie radzę jednak zatrzymywać się w AD. Emirat jest odcięty od reszty a pewnie chciałbyś pozwiedzać bardziej Dubaj.
  • Odpowiedz
@blinxdxb: wprost przeciwnie, Dubaj już widziałem (notabene wtedy też Twoje rady mi bardzo pomogły), więc interesuje mnie głównie Abu Dhabi :) Dziękuję za odpowiedź :)
  • Odpowiedz