Wpis z mikrobloga

Zna ktoś sposób na uzyskanie drugiego kodu zniżkowego na zestaw startowy? W zeszłym roku zużyłem go na vype epen, a chciałbym spróbować jak najniższym kosztem nowy system glo hyper. Niby obecnie i tak źle to nie wychodzi bo wczoraj gdy patrzyłem za 59zł jest urządzenie plus trzy paczki wkładów które same są warte trzy dyszki. Jednak gdyby mi się udało wyrwać dodatkowy kodzik to już w ogóle byłoby super otrzymać gadżet w gratisie do wartości samych wkładów.

#glo
  • 8
ak najniższym kosztem nowy system glo hyper. Niby obecnie i tak źle to nie wychodzi bo wczoraj gdy patrzyłem za 59zł jest urządzenie plus trzy paczki wkładów które same są warte trzy dyszki. Jednak gdyby mi się udało wyrwać dodatkowy kodzik to już w ogóle byłoby super otrzymać gadżet w gratisi


@gupiujzewsi: Chcesz to wyśle ci reflinka z którego jeszcze na start będziesz miał punkty na wkłady za rejestrację. Jak założysz
@Rafixo: Żeby skazać ich na spam sms/mail abym sam mógł przycebulić 30zł? Nie mógłbym po czymś takim spojrzeć na siebie w lustrze :D

No dobra. Mógłbym w sumie założyć nowe konto pocztowy i nawet ogarnąć nową kartę sim po taniości. To mogłoby się udać ale wciąż nie podoba mi się koncepcja podawania danych osobowych bliskich mi osób. Tam się nie potwierdzało w jakiś sposób swojego wieku numerem dokumentu albo czymś podobnie