Wpis z mikrobloga

mam pytanie bo kupiłem ta inteligentną wagę od xiaomi mi scale 2 czy jakoś tak, ale mam problem, bo mam tez Trexa zegarek, i ten łączy się przez apkę Zepp, a wagi mi nie wykrywa chociaz możliwość dodania wagi jest, natomiast waga działa z mi fit które to trexa nie ma u siebie do sparowania :) i jak to ogarnąć? chciałbym mieć obydwa urządzenia w jednej apce #xiaomi #pytanie #pytaniedoeksperta
  • 21
@TruskawkaNaTorcie: nie no wszystko z dystrybucji EU, a po co? no po to że nie chce mi się notować tego wszystkiego a teraz apka robi to za mnie, to samo z zegarkiem, kroki i aktywności zapisuje i wszystko mam pod ręką. Dlatego chcę zeby to wszystko było w 1 apce
@TruskawkaNaTorcie: ja wiem że w piwnicy wszystko wydaje się niepotrzebne :) ale świat idzie do przodu, powstały komputery, kokaina, amfetamina..... trzeba iść z duchem czasu chociaż troszkę, słońce zobaczyć
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@paki82: Xiaomi Mi Composition Scale 2 - czyli niby ta sama. Mówi, że nie dodawała oddzielnie do Zepp, po dodaniu do MiFit jak ma włączona aplikację Zepp w czasie ważenia, to dane się pojawiają w niej ¯\_(ツ)_/¯
@Yankumiii - w razie coś może coś bezpośrednio podpowie