Wpis z mikrobloga

Cześć dzień dobry. Gram od niedawna w ETS2.Fajnie się słucha muzyki albo podcastów jadąc Dorobiłem się nawet już własnej ciężarówki i kupiłem sobie kierownice z pedałami! Niestety ciężko coś odłożyć na apgrejdy bo łobuziaki w osobówkach mnie wywracają celowo. Mam 2 pytania:
-Co to jest to World Of Trucks? Działa to na multi? Jak to kliknąłem to mi wywaliło gre
-O co chodzi z tymi wykopowymi konwojami? Jak to często jeździ i co wtedy robicie?
#ets2
  • 8
@PanBiceps: World Of Trucks to taki oficjalny serwis internetowy, gdzie można sobie założyć konto. Czasami są jakieś wyzwania, wydarzenia typu dostarczyć 10 świątecznych prezentów itp. Można też podejrzeć statystyki. Dodatkowo jest możliwość brania zewnętrznych zleceń w grze po założeniu konta na WOT. WOT działa na multi
@PanBiceps Trzeba by jeszcze dodać że jak się ma zlecenie z WOT to max prędkość wynosi 90km/h i dodatkowo nie działa autosave, znaczy ze jak już się wywrocisz czu cokolwiek to nie można się wczytać i jechać dalej.
@PanBiceps: Mozna holowanie do serwisu i jedzesz dalej albo mozna wczytac auto save, domyslnie chyba co 5 min, ja mam jeszcze hot key na quicksave i jak widze ze cos sie odwala to szybko quicksave robie i w razie co wczytuje.