Wpis z mikrobloga

@Abra_Kadabra szukałem internetu kilka ostatnich dni więc chyba mogę się wypowiedzieć. Pierwsze co to polecam sprawdzić zasięg na mapie od różnych operatorów, porozmawiać z nimi, zapytać się jakie mogą być prędkości u ciebie na wsi i jaką ofertę powinieneś wybrać. Ja kupiłem jeszcze starter z internetem na telefon za kilka złotych i zrobiłem speedtest, który mnie zadowolił i w taki sposób wybrałem Orange
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Abra_Kadabra: najlepiej to jakbyś poszukał po prostu innej radiówki, taka na w miarę współczesnym sprzęcie i dobrze zestawiona zawsze będzie lepszym wyjściem od LTE, nawet jeśli prędkości szczytowe będą przemawiały za internetem po sieci komórkowej. No ale jak LTE to tak naprawdę jak wyżej - dobrze by było przetestować na kartach różnych operatorów, najlepiej w godzinach szczytu bo jak nadajnik jest przeciążony to tego nie przeskoczysz. Netbox czyli taki router z
  • Odpowiedz
  • 0
@Odczuwam_Dysonans no niestety radiówki max 10mb/s. Tak, netbox to router z zewnętrzną anteną. Wlaśnie z tego co widzę w play ta oferta z Netboxem jest korzystniejsza niż zwykły internet mobilny.

@Mazurex aktualnie korzystam z drugiego telefonu jako hotspota i nju(orange) wypłuwa od 20mb/s do 25mb/s. Tylko przypuszczam, że nawet taki zwykły router mobilny dałby lepsze efekty.
  • Odpowiedz