Wpis z mikrobloga

Siema. Mam pytanie. Może ktoś miał podobny problem. Odpalam po pracy apke i widzę że mam 20k więcej na koncie. Wchodzę w transfery a tam wszystkie moje wymienne karty coś warte sprzedane. Mam weryfikację do logowania za pomocą sms, a mimo to ktoś się włamał. Da się coś z tym zrobić u EA czy lepiej #!$%@? sprzedać grę?
#fut
  • 6
Wchodzę w transfery a tam wszystkie moje wymienne karty coś warte sprzedane


@Naitine23: Sam wystawiałeś karty na licytację? Kiedyś była taka metoda na "przerwę techniczną". Wystarczyło śledzić tweetera EA i czekać aż pojawi się informacja o wyłączeniu serwerów (np. między godz. 8-9). Wtedy "betowałeś" wszystkie karty na rynku które są coś warte za śmieszne pieniądze - bo aukcja dobiegała końca podczas przerwy i nikt nie mógł Cię przebić. Może akurat coś
@Tymczas0wy: Ja gram for fun. Wszystkie wartościowe karty poszły za ich obecną cenę. Kante za 120k, Varane za 100k. Werner, Pogba i Son też za aktualna cenę. Kiedy się logowalem miałem na koncie 28k i karty sprzedane. Po 15 min miałem 8k i jakieś dwie Larry brązowe kupione. Zmieniłem hasło ale i tak prosilo mnie o weryfikację sms, dlatego nie rozumiem jak to się stalo