Wpis z mikrobloga

@Lepper3001: potwierdzam, morele.net wystawia towar którego nie ma na stanie. Jakiś czas temu sklep morele.net wprowadził mnie w błąd przez co nie dostałem zamówionego towaru. Odradzam wszystkim zakupy w sklepie internetowym morele.net Moje opinie na temat morele.net są jak najbardziej negatywne.
  • Odpowiedz
Cześć! ;) Jak każdy już zdążył zauważyć, niestety z kartami graficznymi jest obecnie problem na całym rynku. My, jako sklep, staramy się realizować rezerwacje naszych Klientów tak szybko jak jest to możliwe, niestety nie zawsze idzie po naszej myśli. :( Na drodze spotykamy wiele przeszkód (bardzo małe dostawy sprzętu). Co do sprzedaży kart graficznych na Allegro po zawyżonych cenach, to nie, nie jest to prawdą i nie stosujemy takich praktyk.
  • Odpowiedz
@gallin-anonimek: w związku z drastyczną sytuacją dostępności kart RTX podjęliśmy pewne kroki. Kontaktujemy się z Klientami i anulujemy części rezerwacji zgodnie z polityką “Jeden Klient, jedna karta”. Zmuszeni jesteśmy do anulowania rezerwacji Klientom, którzy złożyli więcej niż jedno zamówienie lub już otrzymali od nas jedną kartę. Mamy przypadki, gdzie jeden Klient złożył kilkadziesiąt lub kilkanaście zamówień, co bardzo mocno spowolni realizację zamówień detalicznych, konsumenckich - a te są dla nas priorytetem.
  • Odpowiedz