Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@nicspecjalnego: Ja tam wszystko, co miałem sprzedałem wczoraj i wypłaciłem na konto. Po co hołdować i tracić w #!$%@? hajsu jak można przeczekać te spadki, będąc zarobionym i potem ewentualnie wrócić do gry jak wszystko się unormuje. Podwoilem to, co zainwestowałem. Jakbym holdował to bym wszystko stracił albo wyszedł na zero. Nie rozumiem kompletnie logiki holdowania za wszelką cenę.
Dla mnie osobiście bardzo fajny kubeł zimnej wody na głowę, wrzucilem w to troche hajsu z myślą o tym ,ze mogę stracić. Jednak dopiero gdy realnie widzisz czerwone -30% to zdajesz sobie sprawę czy ta ,,zabawa" jest dla Ciebie. Byłem w tym miesiącu 730€ na zielono Dziś jest czerwone 420€. Bardzo fajna lekcja jak działa spekulacja. Dziś wrzuciłem pare stów na spadkach i obserwuje dalej. Powodzenia inwestorzy( ͡° ͜ʖ ͡
@czakramista: No fajny, ale trochę Ci się dziwie, że nie wypłacałeś dość fajnej kasy, holdować za wszelką cenę nie ma co. Ja sobie właśnie dokupiłem eterka na 6600 i zamierzam teraz jeszcze :D Ta zabawa jest dla każdego, o ile przelewa taki hajs, który może stracić. Ogólnie Miruniu i tak myślę, że się odbijesz jeszcze w tym roku na eth.
@szkucik14: poniekąd sam się sibie dziwię nie ukrywam ,że myślałem ,że będzie rosło bez końca ( ͡° ͜ʖ ͡°)
No ale nauka nie pójdzie w las. Wnioski wyciągnąłem. ETH kupowałem w grudniu po 530€ po dzisiejszych spadkach 150% plus zostało nie mam czego odbijać ;)
@czakramista: dobry komentarz, i tak btw, jak wszystkim piecze dupa teraz że są spadki po 30% albo trochę więcej, to co dopiero jak by ktoś kupował przed halwingiem na hosse w lutym jak ja. Gdzie eth był po 280 a w marcu spadł do 100 co jest w okolicy -70%. BTC kupowałem po około 8k a w marcu z tego było 4k co daje -50%. Moim zdaniem trzeba widzieć co jest