Wpis z mikrobloga

Czołem rowerowe świry! Ostatnio zdałem sobie sprawę że rowerek uważam za coś więcej niż tylko rekreacja, mój tani MTB nie zdaje egzaminu i sporo z nim problemów miałem. Także przydałaby mi się jakaś zmiana, kwestia ramy to jedno, ale głównie miałbym do was pytanie o części, czego unikać, co polecacie. W aktualnym mam combo Altusy z tyłu i Tourney z przodu i jakieś noname mechaniczne tarczówki to to już herezja w MTB jest ( _) (Choć wiem że w tanich rowerach to normalne) Zakres cenowy w którym chciałbym się zmieścić w całym rowerze to 3-4 tysięcy. Też nie jakieś ogromne pieniądze, ale rower posłuży mi 100 razy lepiej niż tanizna.
#rower
  • 5
@micelangeloB: Ceny ostatnio #!$%@?ło właśnie, P O T Ę Ż N E zainteresowanie rowerami w tym sezonie będzie to podbijają ceny ( ͡° ʖ̯ ͡°) Tak samo, sytuacja z tym rowerem, myślałem żeby go kupić https://rowery-indiana.pl/rowery-mtb/131,storm-x7-m-29-2020-29-21-czarno-pomaranczowy Ale, cena skoczyła dosłownie o 1000 zł i stoi w okolicy 4 tysięcy aktualnie, absurd. Myślałem też o tym coś, ale teraz to już nie wiem. Bo widząc co się z