Wpis z mikrobloga

zmieniam miejsce zamieszkania, potrzebny jest internet stacjonarny od pierwszego dnia - jak to ugryźć?

Agentka powiedziała, że na miejscu poprzednia osoba miała założony Sky - wiec kabel i router tam są.
Teraz pytanie czy wystarczy ze podpisze online umowę ze Sky i to powinno zabanglać od pierwszego dnia?
Zastanawiam się czy nie będą mi chcieli przysłać nowego routera jako nowy klient?

Dodzwonić się do tych pajacy oczywiście nie da bo nie ma numeru, biura pozamykane...
Ktoś ma jakieś doświadczenie z ogarnianiem neta na nowym lokum?

#uk
  • 15
Ktoś ma jakieś doświadczenie z ogarnianiem neta na nowym lokum?


@FantaZy: To co możesz zrobić to już zamówić i tam wybierasz adres na jaki ma być wysłany router (dostaniesz nowy) i datę od kiedy ma być serwis (uruchomienie).
@motoinzyniere: dobry pomysł, ale ci idioci mają w formularzu jeden adres który mówi:
"This is the address where you would like your Sky Broadband installed, and also your delivery and billing address" XDDDDDDDD
@FantaZy: zawsze sa problemy z tym podlaczeniem, obecnie po dacie przeprowadzki czekalismy na internet 2 tyg wczesniej ponad miesiac. Teraz mam ee, wczesniej mialem bt. Niby internet podlaczaja zgodnie z data ale jednak zawsze cos nie tak i musi przyjechac technik poprzelaczac w skrzynkach. Ja bym zainteresowal sie jakas opcja mobilna jesli musisz miec dostep do neta, bo z podlaczeniem nie ma gwarancji ze bedzie odrazu