Wpis z mikrobloga

Witajcie i poradźcie, jak w #tivimate sprawić by każdy kanał miał swój indywidualny numer jeśli korzysta się z grup. Chodzi mi o to, że w każdej grupie w tym programie kanały zaczynają sie od numeru 1, jak więc przeskoczyć bezpośrednio wybierając na pilocie numer kanału z kanału np. 2 grupy sport na kanał w grupie rozrywka? Wiem, że można posługiwac się listą "wszystkie" ale jednak chciałbym aby działało to jak w SIPTV gdzie korzystam z grup jednak każdy kanał moge wybrać z klawiszy numerycznych.

#iptv
  • 6
@johnmorra: A ja inaczej sobie nie wyobrażam ( ͡º ͜ʖ͡º) Telewizje oglądam tylko w weekendy i wiem na co mam ochotę, jeśli chcę obejrzeć sport to ląduje w tej grupie i przewijam aż mnie coś zainteresuje. Jeśli chcę obejrzeć dokument, to analogicznie. Nie wyobrażam sobie #!$%@? jak za dawnych lat mając dekoder SAT i 200 kanałów gdzie trzeba było pamiętać, gdzie jest 10 ulubionych kanałów, to
@slash83: dlatego w tivimate jest funkcja wykasowania i przestawiania kanałów , ulubione ida na góre a te mniej nadole :) sam nie oglądam bajek jakichś programów discopolo itp. I lista kurczy mi sie do 50 pozycji :)

No ale jak kto lubi.
@johnmorra: Mi bardziej chodzi o to, że oglądam nieraz mecz na jakimś kanale z grupy sport. Ale raz za czas chcę zerknąć na jakieś wydarzenie na kanale z innej grupy. Tak, wiem, jest szybkie przełączenie ale jakos dla mnie to niewygodne. Jeśli wiem, że jeden mecz mam na kanale 112, drugi na 113 a raz za czas zerkam na kanał powiedzmy 5 (inna grupa) to w SIPTV jest to banalne proste,
@slash83: w tivimate masz pełno opcji może się da jednak. ja osobiście nie mam grup ale może ktos ci poradzi jak miał podobny problem. A jak nie to warto napisac im to na reddicie on i dosyć sprawnie tam kontaktują sie z klientami