Wpis z mikrobloga

Pierwszy raz od dawna czytam całkiem mądre słowa które wyszły z ust polskiego działacza.

- Pierwszą ofertę złożyliśmy mu we wrześniu, drugą w listopadzie, a trzecią w grudniu. Za każdym razem odmawiał. Temat przestał istnieć i wrócił kilka dni temu. To, co wydarzyło się w poniedziałek, jest skandalem - grzmi Płatek.

- Chciał żeby wszystkie nasze ustalenia były na papierze. Spełniliśmy jego prośbę, a on z tym dokumentem pojechał do Pogoni. Użył Górnika, żeby wywalczyć lepszy kontrakt w Szczecinie - dodał.

Ostatecznie Płatek nie żałuje, że nie doszło do finalizacji umowy. Widać jednak, iż ma do piłkarza spore pretensje o to, jak ten pokierował całą sprawą.


- Pogoń nas przelicytowała, i dobrze. Po co nam zgniłe jabłko. Największym problemem polskiej piłki są zawodnicy. Proponujemy im kwoty, których nie powinni zarabiać. Taka jest brutalna prawda - zakończył.


Jako kibic Górnika bardzo dobrze wspominam czasy gdy Rafał występował w Zabrzu, ten świetny ostatni sezon i szczerze miałem go za gościa który kocha ten klub. Jednak prawda okazała się inna, Rafał ląduje w tym samym worku co Gvilla zarzekający się że nigdy nie pójdzie do Legii.

Szkoda.
#pilkanozna #ektraklasa #gornikzabrze
Hypeman - Pierwszy raz od dawna czytam całkiem mądre słowa które wyszły z ust polskie...

źródło: comment_1613721681KBwPORk2lYoA8dT0G6LYrO.jpg

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
tak tak wiem jesteś mędrcem który gdzieś tam działa w piłce. Ale poza przyjmowaniem pozycji wszystkowiedzącego już nie raz pokazałeś że gówno wiesz xD tak samo widać że tutaj opierasz się tylko na tym co wyczytałes i będziesz teraz zgrywał insajdera xD


@ElijahBaley: Uwielbiam jak pryszczate przegrywy sprzed komputera próbują wyjaśniać ludzi z branży z przekonaniem o nieomylności. Nie możesz o tym wiedzieć i tyle xDD Ja wiem, ze jak
  • Odpowiedz
@wiktorek_pl: ocho lecimy w obrażanie i ataki personalne xd no to ładnie się nam pan przedstawił panie ze środowiska xd jesteś jak pan Engel i jego zdjęcie z Pele xd i ja nie napisałem że dla mnie to coś wyjątkowego znać piłkarza, jakieś polskie padliny to żadne wyjątkowe stworzenia, ludzie jak ludzie i kompletnie nie robią na mnie wrażenia. Idź sobie bigosiku ugotuj bo ewidentnie cię zabolało że ktoś śmiał
  • Odpowiedz
miałem go za gościa który kocha ten klub


@Hypeman: hahahahahahahahahahaha
ludzie kochani, coś wam się pomieszało
to nie jest liga podwórkowa, to jest zawodowy sport
Jak wam przeszkadza kasa która tam jest, to przestańcie go oglądać i się nim interesować, będzie jej mniej.
  • Odpowiedz
ocho lecimy w obrażanie i ataki personalne xd no to ładnie się nam pan przedstawił panie ze środowiska xd jesteś jak pan Engel i jego zdjęcie z Pele xd i ja nie napisałem że dla mnie to coś wyjątkowego znać piłkarza, jakieś polskie padliny to żadne wyjątkowe stworzenia, ludzie jak ludzie i kompletnie nie robią na mnie wrażenia. Idź sobie bigosiku ugotuj bo ewidentnie cię zabolało że ktoś śmiał śmieć podważać twoje
  • Odpowiedz
@ElijahBaley negocjacje, a naciąganie jednego klubu, by w innym otrzymać wyższą ofertę to jak dla mnie dwie różne rzeczy. Nie widzę nic złego w próbowaniu wyciągnięcia jak najwyższej pensji, każdy tak robi, ale są jakieś granice przyzwoitości. A z tego co czytam wynika, że kurzawa próbował uzyskać maksymalną kwotę, a wiedział, że nigdy tam nie zagra.
  • Odpowiedz
Ja wiem, że jak się jest kibicem, który wysyła listy z UK po autograf Kucharczyka


@wiktorek_pl: ehh i znowu to robisz xD Podbudowales sie? Mam nadzieje ze tak.

Słonko, jako kibic Pogoni jesteś tutaj nieobiektywny i będziesz Rafałka teraz
  • Odpowiedz
@tomszczyk: jakby dali wiecej niz pogon to by zagral xD I szkoda ze nie dali, bo sadzac po negocjacjach i wypowiedziach ze mialby w gornniku najepszy kontrakt w druzynie to pogon pewnie tez sporo placi. No ale podjarka ze moze mistrz bedzie i teraz beda przeplacac byle go zdobyc. Oby to zgubne nie bylo, bo ja tam nie uwazam zeby gosc ktory jedyne co umie to wrzucic z wolnego zaslugiwal
  • Odpowiedz
@ElijahBaley nie, tak się nie robi w negocjacjach. W negocjacjach informujesz że masz lepszą ofertę od x, dają lepszą to informujesz x że y dają lepsza. A górnik nie miał pojęcia, że on negocjuje z kimś innym, był już umówiony na badania, które finalizowaly podpisanie umowy.
  • Odpowiedz
@Hypeman to będzie ligowy dżemik, nie ma czego żałować i tworzyć kominy płacowego, dla gościa co pół roku nie grał ( jak nie więcej) Jak dla mnie nic oprócz stałych fragmentów nie ma.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Hypeman: ale jak wykorzystał? Bo nie kumam, górnik zmarnował tę jedną kartkę papieru na spisanie warunków? xD Płatek ma teraz ból dupy, bo Kurzawa wolał pogoń i będzie pieprzył jaki to on zły i w ogóle system zły. Tylko że chyba zapomniał, że sam ten system współtworzy.
  • Odpowiedz
@Hypeman: podejrzewam ,że będzie jak z Kucharczykiem.Z dużej chmury mały deszcz. Nie potrafił nic ciekawego pokazać w lidze duńskiej,to i ekstraklasa go zweryfikuje.Jest wolny,nie ma drybrylingu,słaby technicznie,jedynie może zaliczyć asystę z rzutu wolnego/różnego.To nie przypadek,że piłkarz był bez klubu od października."gwiazda" jednego sezonu.
  • Odpowiedz
@Hypeman: A ja się w przeciwieństwie do komentarzy zgadzam z Twoim wpisem. Nie jestem kibicem Górnika, nigdy nie byłem, ale takie zachowanie grajka, który został brutalnie zweryfikowany wszędzie gdzie poszedł, jest kretynizmem. Żeby on jeszcze coś znaczył. Ale typ pół roku nie grał, nie potrafił się nigdzie za asymilować, teraz chce robić za gwiazdę ligi. Mam szczerą nadzieję, że zgnije tak samo jak Żyro.
  • Odpowiedz