Wpis z mikrobloga

@simo_pl: to już jakiś wzmacniacz turbo słuchawkowy, a Hegel H80 to bieda model? Aktualnie mam primare i22 + kef r300, ale wkurza mnie przełączanie kabla optycznego, w zalezności czy ogladam film, czy chcę strimować muzykę na chrumcasta :<
@bonus: No to taki model podstawowy. Brzmienie specyficzne, musisz podsłuchać, nie każdemu podejdzie ten styl. A nie myślałeś obadać jakiś splitter / rozdzielacz? Co prawda nigdy nie sprawdzałem takich cudów, ale można kupić takie rozdzielacze za niewielką kasę i ewentualnie zwrócić jakby nie zagrało.
@bonus: No niestety jedno źródło trzeba ręcznie wyłączyć. Ciekawy jestem co popłynie z głośników jak zapoda się dźwięk z dwóch źródeł jednocześnie :D

Chromecasta nie łącz analogowo przez rca. Brzmienie jest sporo gorsze.
@simo_pl: no prawda, ja dałem za niego 100zł~~ swego czasu, a teraz wzmacniacz 40W ALE Z CHROMCAST to już 5k xD, gdzie można kupić jakiś super wzmacniacz jak primare i dokupić chromcast i zmieścić się w połowie ceny.

Pewnie naciski branży audio, skoro mogą zarabiać o wiel więcej sprzedawać taki sprzęt
@bonus: No zgadza się. Rozdmuchane legendy na forach jak to źródło (streamer) z wyjściem cyfrowym wpływa na jakość są przesadzone. Za niewielkie pieniądze można kupić jeszcze Miboxa S, który ma też wbudowany chromecast i może robić za streamer lub np. złożyć sobie Raspberry z nakładką Hifiberry (tak zrobiłem i jest świetnie). Ale z tanich streamerów zdarzają się też totalne padła jak np. Audio Pro Link 1. Mimo, że wychodzisz z niego