Wpis z mikrobloga

patrzcie jak sie zesrał. Lego to megakorporacja, nie potrzebuja zeby bronil ich przed piractwem jakis random z forum obrazkowego


@Hrrr_tfu: zluzuj majty typie. Dyskutuje sobie z OP-em, doszliśmy do porozumienia. Jedyna osoba od której czuć smród kupy to obecnie ty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Qullion: obczaj enlighten, maja własne konstrukcje, jedyne co #!$%@? od lego to pomysl na klocki xd
Jakościowo chyba najlepszy chinczyk i maja fajną serie w klimatach fantasy, jeśli komus szkoda kasy na lego castle, które teraz jest trudno dostępne i drogie to warto spróbować, ja kupiłem jeden mały zestaw bo król mial fajną korone i płaszcz, tak to jednak wole przepłacać i kupować lego XD
Godir17 - @Qullion: obczaj enlighten, maja własne konstrukcje, jedyne co #!$%@? od le...

źródło: comment_1613583021qKN8Fifn3Q9mhvND26zeaf.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@M_longer: a źle kojarze, że twoje zestawy można kupić u chińczyków, gdzie kupili od Ciebie instrukcje?(tak wiem,ze tobie tez kradli)


@Shusey no źle kojarzysz. Lepin i Mould King podpierniczają wszystko jak leci bez zgody.
CaDa idzie na współpracę z fanami i podpisuje umowy na tworzenie modeli.
  • Odpowiedz
@kamdz: Kamdzu - a jak oceniasz moralnie zakup MOC'a u chińczyków + zakup oryginalnej instrukcji od twórcy na np. rebrickable?

Ja np. kupiłem w grudniu na ali McLarerna P1 Mould king, oraz oryginalną Instrukcję brunoJJ1.
Na rebrickable, gdybym chciał kupić wszystkie klocki oddzielnie to model wyszedłby mnie 12k (jeśli od różnych dostawców, to koło 4k), Na ali z kuponami poniżej 400zł.

Gdyby nie mould king Bruno nie dostałby moich 25E
  • Odpowiedz