Wpis z mikrobloga

Żelkom! Dawno nie było prawilnego żelkowego #rozdajo #gusto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A jest okazja…

5 Mirków lub Mirabelek dostanie pakiet (razem około 2 kg żelków): żelki lightowe -50% kalorii + 4 dowolnie wybrane kubki ( ͡ ͜ʖ ͡)

A jest okazja na to ROZDAJO - pożegnanie z #biedronka!
Szczegóły: https://www.wykop.pl/link/5960295/zelki-gusto-z-mirko-pozegnanie-z-biedronka-%CA%96/
Będę wdzięczny za wykopanie ʕʔ
ecco - Żelkom! Dawno nie było prawilnego żelkowego #rozdajo #gusto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A jes...

źródło: comment_161349554078wzJ5NjpLFUFpN6ALzZVe.jpg

Pobierz
  • 99
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@ecco Zróbcie jakieś opakowania które nie wyglądają jak ostateczne gówno to pogadamy. Zauważyłem w biedrze przypadkiem te żelki i pomyślałem "o to te od Mirka HE HE a kupię niech ma" ale sekundę po tym zdalem sobie sprawę że tak to można było pakować na początku lat 90. No paskudnie to wygląda.
  • Odpowiedz
@ecco ej bo czegoś nie rozumiem xD po #!$%@? ten cały syrop glukozowy w misiach light? Jakoś w serduszkach się obeszło bez tego. Po co robić misie bez cukru po czy dosypywać jeszcze gorszy syf? XD

Jest niewypełniona nisza na rynku odnośnie ketogenicznych słodyczy, możecie ją wykorzystać gdyby nie ten skład xD
  • Odpowiedz
@ecco: Na stronie wielki napis żelki "bez cukru" po czym patrzysz na skład a tam druga pozycja to syrop glukozowy. Możecie nie robić z ludzi idiotów??
  • Odpowiedz
@ecco: Czemu penisy masz na stronie +18 a żółte penisy są normalnie? Azjatyckie to tak w oczy nie rażą?( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@vladek: One wszystkie kiedyś smakowały jak mąka z cukrem, ale ostatnio się poprawili. Moja ostatnia paczka kwaśnych konfidentek wysłała mnie do dentysty i proktologa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz