Wpis z mikrobloga

@tak_ze_ten: Pop to po prostu muzyka popularna i zmienia się mocno na przestrzeni lat, sławomir to oczywiście również w pewnym sensie pop. Nie powiedziałbym, że to rozbudowana kompozycja. Bardziej od disco polo odstaje humorystyczne podejście do muzyki. A no i sławomir ma naprawde dobrych muzyków
  • Odpowiedz
@Millionth_Visitor: Ale wiesz, że Bach komponował 300 lat temu i do dzisiaj ludzie kupują jego muzykę? O Sławomirze nikt nie będzie pamiętał za 10 lat. Oni są zupełnie w innych wszechświatach jeżeli chodzi o popularność :-)

Btw. „kompleksowe” badanie które zacytowałeś było przeprowadzone na próbce mniejszej niż 1000 osób. Nie wiem czy to bardzo miarodajne dane.
  • Odpowiedz
@Altru: >2021 >słuchanie jakiegoś dziada co zamiast myć włosy nosił peruki, a nie prawdziwego muzyka co przynajmniej nagrał swoje utwory
  • Odpowiedz
A no i sławomir ma naprawde dobrych muzyków


@wespazjan: to tak jak bracia Golec xd

Nie powiedziałbym, że to rozbudowana kompozycja

ani ja tego nie powiedziałem. Ale wydaje mi się, że to i tak poziom wyżej niż np. taki Zenek i snobowanie się, jaka to prostacka muzyka, jest tym bardziej śmieszne
  • Odpowiedz
@Pally: O to to. Disco polo to #!$%@? miazga dla mózgu, jak się go ma. Zarówno sama muzyka, jak i słowa. Jeśli miałbym coś zdelegalizować tak z dupy nie podając powodu, bo szkoda czasu na tłumaczenia - to byłoby to disco polo.
  • Odpowiedz