Wpis z mikrobloga

Podsumowanie 7. kolejki IV edycji WykopowejBukmacherki ( ͡° ͜ʖ ͡°)


1. @kelesch 193pkt (+35pkt) 1↑
2. @zamawiacz88 192pkt (+32pkt) 1↓
3. @Mariano-95 188pkt (+38pkt) 3↑
4. @Grucha2408 180pkt (+36pkt) 10↑
5. @Bulionek 179pkt (+26pkt) 2↓
. @Tubylec14 179pkt (+28pkt) ---
7. @krL1312 178pkt (+28pkt) 1↓
. @miguel2000 178pkt (+33pkt) 4↑
9. @raz_i2 175pkt (+22pkt) 6↓
10. @Demeny 174pkt (+29pkt) 1↑
. @DrN_25 174pkt (+27pkt) 1↓

Reszta w spoilerze


Szczegółowa tabela kolejki znajduje się poniżej - ! proszę sprawdzić zgodność punktów na zdjęciu i w tabeli powyżej !
------------------------------------------------------------------------------------
Wraca Kaszaaaaankaaa (tu tu tu tu tu tu tuuuuuu) Witam ponownie po ponad dwu miesięcznej przerwie ( ͡° ͜ʖ ͡°) W końcu wróciły Europejskie Puchary, w końcu będzie można oglądać mecze na poziomie ciągiem przez 7 dni w tygodniu ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

W tabeli zawodnicy z TOP 3 lekko odskoczyli rywalom, ale to nic nie oznacza, bo przed nami jeszcze duuuuużo meczy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Natomiast w związku z walkowerem w meczu "Villarreal - Qarabag" postanowiłem nie brać go pod uwagę przy przyznawaniu punktów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tak jak wspomniałem w komentarzu pod jednym z wpisów, postanowiłem lekko urozmaicić naszą zabawę. Wiadome jest, że jeżeli ktoś zacznie obstawiać w połowie, to ma mniejsze szansę na dotarcie do załóżmy TOP 10. Niektórzy też chcieli rozdzielenia Ligi Mistrzów i Ligi Europy. Dlatego na ostatnim podsumowaniu edycji wyszczególnię dodatkowo np. kto był najlepszy w fazie grupowej, kto w fazie Play-Off, kto najlepszy z samej LM/LE - myślę, że byłoby to spoko rozwiązanie m.in. dla osób, które nie widzą sensu obstawiania i kończenia zabawy na 30. miejscu ()

Dodatkowo z racji zwolnienia Buzzera i wybrania na następcę Pawła Zołzy postanowiłem zrobić w przyszłości edycję "Euro 2021" jak i edycję "Eliminacji do MŚ" - nie ma lipy, zwłaszcza jak jest szansa na uratowanie tej Reprezentacji ( ͡ ͜ʖ ͡)

Gdybyście mieli jakiekolwiek inne propozycję, to dawajcie znać w komentarzach ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
A na koniec przypomnę, że można zgłaszać w komentarzach sytuacje, gdzie obstawiliście mecze Lecha Poznań w LE w III WB, a zapomnieliście zrobić tego w IV WB - wtedy ręcznie dopisuje punkty w zależności od rezultatu ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
------------------------------------------------------------------------------------
Jak wziąć udział w zabawie?
Wystarczy, że podasz przewidywane przez siebie wyniki w formularzu poniżej lub zaplusujesz odpowiedni komentarz. Za każdy trafiony wynik otrzymasz 3pkt, a za wytypowanie prawidłowego rezultatu meczu - 1pkt ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Swoje typy można podawać do momentu rozpoczęcia danego meczu! Wyniki meczów, które zaczną się przed wysłaniem komentarza, nie będą brane pod uwagę! Pozwoli to wziąć udział w danej kolejce osobom, które "zaśpią" i podadzą swoje wyniki w trakcie trwania kolejki ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Galeria Sław WykopowejBukmacherki:


Zapraszam również do uczestnictwa w III edycji WykopowejBukmacherki (Ekstraklasa i Puchar Polski) ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Tag od zaobserwowania --> #wykopowabukmacherka

( ͡° ͜ʖ ͡°) -----> 1/8 Ligi Mistrzów i 1/16 Ligi Europy do obstawienia <----- ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wyniki podajemy w formie "X:Y" - bez żadnych spacji, bez innego znaku pomiędzy, aby arkusz podsumowujący wyniki nie pokazał błędu.

Jeżeli spóźniłeś się na jakiś mecz, wpisz "-"


Zapraszam do dyskusji w komentarzach ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Grucha2408 - Podsumowanie 7. kolejki IV edycji WykopowejBukmacherki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

SP...

źródło: comment_1613424573JWL4Z1Dl4ahXftyutghOqf.jpg

Pobierz
  • 5