Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@lovemygolden: ale to zdjęć czy screenów? Z przedniego czy tylnego aparatu i czy na drugim jest OK? Jak zdjęć to może być fizycznie zabrudzony obiektyw pod obudową, może być po prostu zrysowane szkło a może jest problem z samym modułem aparatu. Może być też kwestia programowa ale to raczej rzadkość w ten sposób, zazwyczaj w takim przypadku po prostu jest problem z uruchomieniem danego aparatu. No chyba że rzeczywiście przy robieniu
@lovemygolden: to w zasadzie wygląda jakby autofocus nie ostrzył w ogóle i był np wciąż w ustawieniu jak dla zdjęcia makro. Jak klikasz w któreś miejsce palcem tak żeby złapał na nie ostrość to nic się nie zmienia? Nie rusza obiektywem? Mogłabyś rzeczywiście spróbować na początek reset do ustawień fabrycznych, albo wypróbować inną aplikację do zdjęć (np Open Camera). Jeśli nic się nie zmieni to pewnie uszkodzenie fizyczne aparatu...
@lovemygolden: no ja bym to zrobił na Twoim miejscu w takiej kolejności: inna apka, wipe, jak nic się nie zmieni to ściągnąć tylną obudowę (potrzeba takiego #!$%@? małego torxa T2) i sprawdzić jak jest bez niej, można nawet przedmuchać po prostu aparat. Tzn na swoim miejscu bym najpierw zrzucił obudowę, ale to dlatego że mam takie torxy pod ręką i nawet parę dni temu rozbierałem P10 siostry :P