Wpis z mikrobloga

Lineage 2. Co więcej niż gra, kto grał ten wie. Tysiące wspomnień i godziny przegrane ze znajomymi z całego świata. Dużo by tu pisać, dla mnie ten tytuł to zjawisko socjologiczne. Jedyna gierka, która miała swój niepodrabialny w świecie MMO klimat i społeczność. Najlepsze jest to, że w swoim życiu spotkałem całkiem sporo ludzi którzy jak się później okazywało również byli graczami L2. Refleksje i opinie mieli identyczne do moich mimo, że nigdy wcześniej się nie spotkaliśmy (niekiedy tylko w realu :) ). Wiem, że te czasy już nie wrócą a posta piszę bo znalazłem dzisiaj pudełko z grą i tak nostalgłem. Pozdrowienia dla wszystkich graczy.
#gry #mmorpg #lineage2 #rozrywka #nostalgia
anassys - Lineage 2. Co więcej niż gra, kto grał ten wie. Tysiące wspomnień i godziny...
  • 39
  • Odpowiedz
@anassys: Gdy to słyszę, zamknę oczy i widzę jakbym tam był:
teleoportujesz się pierwszy raz do Dion pod kościół, słyszysz to, widzisz pełno krasnoludów ze świecącymi na niebiesko Tarbarami handlujących SSD i BSSD, zbiegasz na dół do Grocery by dokupić potionów i soe, na czacie już cie wołają do party w cata, przygoda już czeka!

Gigantyczne pokłady nostalgii mi daje ta gra, masę czasu tam spędziłem, głównie na rumuńskim serwerze
  • Odpowiedz
  • 7
Ehh piękne czasy zaczynałem na c3 gdzie jeszcze shoty trzeba było każdorazowo klikać z palca. Piękny świat, piękne przyjaźnie do h5 mi się podobało potem już się zaczęło kombinowanie za dużo lvli za dużo przedmiotów i pay to win..

Pamiętam jak pierwszy raz zostałem Hero na gladiatorze uczucie piękne..

Do dziś nie zapomnę jak pięknie postać prezentowała się w stroju Blue Wolf.

Kurde
  • Odpowiedz
@anassys: Ja swoją żonę poznałem w L2. Zawsze jak ktoś się pyta gdzie się poznaliśmy to mówię, że w Giran na schodach przy rynku. :)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@anassys: Dragonnetwork i infinity na zawsze w moim sercu xD wspaniałe to były czasy, 260h nieobecnych w 1 semestrze 2 klasy technikum xD
  • Odpowiedz
Szkoda, że dopiero po fakcie dowiedziałem się o #l2christmas. W tym roku na pewno zawitam. Tymczasem chyba się trochę napalilem i może poszukam z kumplami czegoś do pobrania choćby dla fanu po godzinach. @Giru zajebista historia, znałem kiedyś jedną parę, która się poznała w podobnych okolicznościach
  • Odpowiedz
@anassys: Jak znajdziesz kiedyś jakiś rozsądny serwer to wołaj, z chęcią się przyłącze w wolnym czasie. Ja swoją przygodę zacząłem na c2, a skończyłem na kronice H5, muszę poszukać czy gdzieś mam instalkę bo nie grałem w to z 5 lat na pewno.
  • Odpowiedz
@Giru: Na szczęście z instalka nie ma już problemu bo gra się ściąga w kilka minut, nie jak kiedyś cały dzień :D. Jasne dam znać, pytam narazie kolegów z reala z którymi grałem za łebka i będziemy czegoś szukać. Fajną opcją jest ten polski serwer l2temida, raty i inne ustawienia idealne, jedyne co mi średnio pasuje to online :(
  • Odpowiedz
Klimat, muzyka i przede wszystkim najlepszy system pvp w MMO.
Pamiętam jak zacząłem grać na kronice c2 i jakiś typ do mnie podszedł i zapytał czy mu pomogę przerzucić itemy na jego drugą postać-pomogłem i potem graliśmy razem z 5 lat xD
  • Odpowiedz