Wpis z mikrobloga

Chcesz iść na dziwkę z roksy to musisz iść na sapera, info z garso często jest kasowane przez same roksanki, z wiadomych względów.
Zresztą jak ja jeszcze chodziłem na roksę to właśnie często na sapera, nigdy się nie zawiodłem, chociaż ryzyko wzrasta, to na pewno.
  • Odpowiedz
@NosaczPolak: to ciekawe że negatywne komentarze zostają, jak już wspomniałem...

Jestem prawie codziennie na garso i nie widzę żadnych pozytywnych recenzji z mojej okolicy a z innych regionów cały czas nowe się pojawiają i nie znikają
  • Odpowiedz
@Pralko-suszarka: pamietam jeszcze kilka lat temu, to zawsze cos ciekawego u mnie w miescie bylo opisane.. a teraz totalna posucha.. a jak juz napisza to zaraz teczka usuwana bo RODO, trzeba sie z tym pogodzic ze garso UMARLO, juz lepiej patrzec na divy jak ma duzo komentarzy pod anonsem, choc tez nie zawsze dziala.
  • Odpowiedz
@Pralko-suszarka: Polowa i tak zostaje usunieta, bo panna sobie napisze od admina powolujac sie o RODO i juz usuwaja, pisac moze i pisza.. ale kiedys wiecej tematow bylo, wiecej panien mozna bylo sprawdzic.. teraz wiekszosci chodze na sapera albo do stalych, ograniczajac sapera do minimum.
  • Odpowiedz
Polowa i tak zostaje usunieta, bo panna sobie napisze od admina powolujac sie o RODO i juz usuwaja


@RandomowyTyp: zdarzają się takie rzeczy ale nie są one nagminne, recenzje wciąż są i nie widzę by znikały.
Ja na spera nie mam zamiaru chodzić, żadnych pewników nie mam
  • Odpowiedz