Wpis z mikrobloga

czy wasze PS5 też ma artystyczną duszę?
co to jest ja #!$%@?, na zewnątrz też freski na białych panelach, większość zeszła mokrą szmatką ale sporo śladów niedotartych zostało, trzeba czymś agresywniejszym potraktować.
Nie - nie mam syfu w domu a jak już kurz się gdzieś osadzi to normalnie można zetrzeć, a na konsoli jakby przyklejony, choć bardziej to na plamy wygląda, na reddicie ludzie tez takie przypadki mieli ale chyba nikt nie doszedł o co tu chodzi, coraz bardziej mnie ten szajs denerwuje ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#ps5 #playstation
mingfunk - czy wasze PS5 też ma artystyczną duszę?
co to jest ja #!$%@?, na zewnątrz...

źródło: comment_1613389574QR8T3vFmzx9Bb2tpySOaWB.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pieczarrra: nie mam nic z takich rzeczy, co lepsze może z tydzień temu zdejmowałem panele żeby sprawdzić jaki mam wiatrak i tego nie było, w sumie jak teraz sobie przypominam to zmieniłem miejsce konsoli, teraz stoi z metr od grzejnika, nie wiem może to ma jakiś wpływ
  • Odpowiedz
@mingfunk: Masz automatyczny odświeżacz powietrza? Taki wiesz, na baterie za kilka złotych, co wkłady się wymienia.
Ewentualnie czy psikałeś odświeżaczem powietrza w pobliżu konsoli?

Ja u siebie w pokoju mam taki automatyczny, stoi na szafce, która jest obok szafki RTV z PS5 i kiedyś miałem ten odświeżacz skierowany w stronę środka pokoju więc psikało w pobliżu konsoli. Pewnego razu potrzebowałem wyjąć PS5, bo robiłem porządek z kablami czy coś i
  • Odpowiedz
@mingfunk: ja bym na Twoim miejscu spróbował nie odpalać świeczek, ani psikać niczym w tym pokoju przez kilka dni i zobaczyć za jakiś czas czy zeszło.

Ja ogólnie miałem to gdzieś, że taka plama wyszła, bo konsola jest poziomo w szafce i widać tylko przód, dlatego też nie wiem po jakim czasie dokładnie te plamy zniknęły u mnie.
  • Odpowiedz
@mingfunk: Ja nie mam w pokoju żadnych odświeżaczy itd. a te białe panele w środku wyglądają tak samo jak u Ciebie xD

co gorsze po wyciągnięciu wiatraka (wiatrak czysty) zajrzałem do środka konsoli i plastik w środku wygląda już podobnie co od zewnątrz te panele, i nie będzie się dało tego bez otwierania konsoli wyczyścić. Te materiały to żart.
  • Odpowiedz