Wpis z mikrobloga

@vicariousuoiraciv najtaniej kupowałem chyba ze 2 tygodnie temu z Aliexpress 5m RGB ze sterownikiem wifi. Integruje się przez flux LED z HA. 25zł z przesyłką z Polski kurierem. Co prawda nie są takie jasne, bo nie mają koloru białego, więc +- 15zł trzeba dodać żeby to było jaśniejsze i miało możliwości.
@firunna: hej mam jeszcze do Ciebie kilka pytan odnosnie tej listwy, doszła już do Ciebie?
1. Powiedz mi czy te miejsca cięcia występują dosc czesto czy raczej rzadko? Zalezy mi na docieciu pod szafke więc fajnie jakby to pasowalo prawie idealnie na wymiar.
2. Czy odzwierciedlenie kolorow jest ok? Chcialbym w miare ogarnac cieplą barwe żarówki zwyklej, da rade cos takiego tam zrobić?
3. Czy za pomoca HA steruje się tylko
@vicariousuoiraciv Doszła do mnie. Dosyć często są miejsca cięcia. Jak wybrałeś te tańsze leży, to nie mają barwy białej. Jest tylko dioda R, G, B. Wszystkie pośrednie kolory są z mieszania. Biały kolor, który próbuję uzyskać z niej jest bardziej niebieski. W HA masz możliwość sterowania barwą, jasnością i scenami.