Wpis z mikrobloga

#hunterxhunter no puściłem se to , konkretniej wersje 2011 i takie mieszane uczucia mam - jakiś debilny królik MC co nie umie into kontakty między ludzkie. Nie zauważył, że od początku testu na łowcę wszyscy srają se na łeb, a walczyć wslczy, ale tylko w obronie ziomków, inaczej nie walczy, nie jak Khun z ToGa, który nienawidzi przestrzegać czyjiś zasad, tylko by się przyjaźnił ze wszystkim. Na plus to, że przez swoją głupotę, ma inny powod do zostania lowca niż jakaś trauma
Dalej Kurapika, mózg zespołu. No może być Op bo ma jakieś tam oczy za kokosy, tyle, że znowu hlip chlip zabili mie rodzine teraz trza siem mscić
Leorio, no taka se maskotka, trauma - check, głipota - check.
Killua dziecko geniusz, OP od urodzenia...
Klaun - kolejny złodupiec co tylko dokucza i ma pogmatwany tok myślenia
Takie se, a nawet bardziej se.
Warto oglądać wer 1998 czy wypchane fillerami jest. Rozkręci się to w ogóle?
#anime #animedyskusja
  • 12
  • Odpowiedz
  • 7
Akurat hunterxhunter jest #!$%@? i przy phantom troupe arc sie rozkręca masakrycznie, pozniej trochę gorsze ale nadal dobre greed island i na koniec totalny must watch, klasyka gatunku chimera ant arc
  • Odpowiedz
@Necer: trudno jest zachęcić niespoilerując jednocześnie, trudno jest więc zmienić to wrażenie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tak, rozkręca się, wraz z czasem fabuła wciąga, a animacja jest bardzo stabilna. Na dodatek ma OST świetne, ale nie wiem czy linkować, bo nawet nazwy OST czy obrazki do nich dobrane na YouTube mogą spoilerować :P

Tak jak Aqvis wspomniał, praktycznie ostatni arc (ale trwający kilkadziesiąt odcinków) był świetnie zrobiony,
  • Odpowiedz
@Necer: obejrzyj coś innego, nie raz odbiłem się od tytułu by do niego wrócić po czasie i obejrzeć całość. Najwyraźniej nie masz dobrego nastroju do tego typu tytułów dzisiaj.
  • Odpowiedz
@Necer: Weebowcy dostają #!$%@? jak śmiesz obrażać tego NEETa Togashiego za jego dzieło.

Obejrzałem całe HxH. Równie dobrze koleś mógł to zapisać w formie novelki, bo było tyle narratora w tle że zaczynałem ziewać w momencie gdy toczyły się najważniejsze walki xD
  • Odpowiedz
@Memorymemory

: No i minusem jest też materiał źródłowy, a dokładnie jego brak, bo autor ma zbyt duże ego (lub boi się prowadzić fabułę dalej, martwiąc się o reputację), aby oddać rysowanie komukolwiek.

A czy Togashi zaprzestał pisania HxH, przez problemy zdrowotne ?
  • Odpowiedz
@Miss_Injustice niby tak, złośliwi komentują, że po prostu chce grać i szuka wymówki ( ͡º ͜ʖ͡º) tylko że w ostatnich latach pojawił się pomysł, aby jego żona pomagała mu w rysowaniu lub nawet rysowała za niego, więc mógłby oddać mangę w jej ręce i po prostu odpowiadać za fabułę (nie jest to fenomen w świecie mangi, np. niejako kultowy Death Note był tak tworzony), a jeśli nie
  • Odpowiedz