Wpis z mikrobloga

#muzyka #nin #quake #jaramsie

Dzisiaj po półrocznym oczekiwaniu dotarła zremasterowana ścieżka z Q1 :-) jaram się bo mój sentyment do tych czasów i domowych lanów to coś niewyobrażalnego XD #gimbynieznajo i nie poznają nigdy klimatu śmierdzących skarpet kilku kolegów z pecetami pod pachą
nadmuchane_jaja - #muzyka #nin #quake #jaramsie

Dzisiaj po półrocznym oczekiwaniu do...

źródło: comment_1613152834LVVom9ZU6TUAM8CZhP0IkU.jpg

Pobierz
  • 19
@dzapanisko: dla mnie to wszystko jest już pomieszane, mam prawie 40 lat :-) pamiętam modemy 28800 i pierwsze sesje telnetowe/IRC... dobrze wspominam te czasy, kafejki internetowe, spotkania z kumplami w weekend, pizza i piwsko z Quake 1 do 4 nad ranem :) dlatego nie sądze, abyś będąc w gimnazjum doświadczył tego wszystkiego - nie piszę wcale, że to było super zdrowe i fajne, bo pewnie dla dzisiejszych dzieciaków byłoby odrażające XD
Jakoś tak. ja jeszcze chodziłem do 8 klasowej podstawówki i będąc w 6 klasie, potworzyli gimnazja i zamiast iść do 7 klasy, to poszedłem do 1 klasy gimnazjum. Co prawda to nadal był ten sam budynek, bo osobnych gimnazjów jeszcze wtedy nie pobudowali ( ͡° ͜ʖ ͡°)

PS. Sprawdziłem na wiki, gimnazja powstały na nowo w 1999r.

Także zaliczyłem lanparty, palące się wiecznie sieciówki i wyprawy na giełdę
@dzapanisko: sieciówki to się paliły jak w bloku sieci budowaliśmy. Pamiętam że powstawał dziwny efekt, że komputery zasilane z różnych gniazdek (osobne mieszkania) połączone kablem koncentrycznym przez BNC miały na obudowach potencjał elektryczny. Próba podłączenia kabla do takiej obudowy i np. oparcie się o nią brodą skutkowała niezłym #!$%@?ęciem XD do dzisiaj mam fobię jak podłączam coś do kompa 'od tyłu' XD