Wpis z mikrobloga

Przeglądam sobie dziś Facebooka ,natrafiam na post z prośbą o pomoc finansową w celu pomocy kobiecie w podeszłym wieku , w skrócie cała historia tej Pani ,wiąże się z stratą synów, mieszkaniu w tragicznych warunkach i brakiem pieniędzy na podstawowe rzeczy ,na sam koniec autor który stara się pomóc poinformował że owa sytuacja została zgłoszona do fundacji i jutro będzie otwarta zbiórka na pomagam.pl ,zaznaczę że autor postu jest osobą publiczną, konkretnie bokser ( nie ważne już czy ma większe czy mniejsze osiągnięcia, nie zmienia to faktu że jest to osoba publiczna ) ,przejdźmy do sedna sprawy ,mianowicie pod postem zaczęły się pojawiać różnej maści komentarze ,zaintrygowały mnie jednak te które zamieszczały głównie kobiety ,pisała tam że to jest oszystwo ,że to skandal, że jak tak można i tak dalej ,zaczęły się wyzwiska w stronę innych , zmierzam do tego że ostatecznie dowiemy się czy zbiórka jest fejkiem czy nie jutro ,gdy zostanie ona lub nie opublikowana na stornie fundacji czy pomagam.pl ,ale juz z góry pojawiają się osoby które sceptycznie podchodzą do rzeczy i nazwałbym je wprost typowymi polkami ,z resztą mogę udostępnić ten post tutaj ,sami przeczytacie ,ale wytłumaczcie mi w jakim my społeczeństwie żyjemy skoro które kto komuś pomaga jest oczerniany ,wierze że ten facet chce dobrze ,dlatego jestem ciekawy reakcji tych właśnie polek jak dnia jutrzejszego pojawi się link do zbiórki
#polki #rozowepaski
  • Odpowiedz