Wpis z mikrobloga

Pomóżcie panowie, w mieszkaniu przy remoncie usunęli mi parapet w kuchni żeby przykryć go blatem kuchennym. Przy dzisiejszych mrozach poczułem chłodny wiaterek z pod zlewu, zajrzałem i zobaczyłem ze pomiędzy cegłami ( na których był parapet ) a blatem zostawili mi szczelinę z której ciągnie chłodem( ͡° ʖ̯ ͡°) dostęp ciężki bo tyko na szerokość szafki, dodatkowo przeszkadza zlew a do uszczelnienia jeszcze po 15 cm dziury w obie strony bez dojścia od przodu
#budownictwo #budujzwykopem #remontujzwykopem #remont
Pobierz kotbezbuta - Pomóżcie panowie, w mieszkaniu przy remoncie usunęli mi parapet w kuchni...
źródło: comment_1613071590iicbwkdLtbyKDr7cPqMOaf.jpg
  • 18
@kotbezbuta: jak kiedyś miałem puszkę z pianka w ręce to pamiętam że było napisane na opakowaniu, że w temp wyżej niż +5 stopni można aplikować w dowolnej pozycji. Pewnie znajdziesz taka piankę w jakimś leroyu. Nie korzystałem z żadnych pistoletów, pianka miała własną rurkę i naciskało się jak dezodorant
@kotbezbuta: Jak na moje oko to napchaj tam materiał izolacyjny typu: steropian (np. z resztek po nowych częściach do kompa), wełnę szklaną lub suche, zrolowane gazety (zgniecione, poskręcane, pozwijane - jeden ch), abyś miał na zapchanie i dodatkową izolację. Następnie możesz to zapiankować sowicie. Oczywiście zabezpiecz taśmą łatwo klejącą, bo oczywiście nadmiar pianki wyjdzie. Na koniec można okleić listwą na silikonie z odpowiednimi podparciami by ją na potrzeby ukośne wygiąć.