Wpis z mikrobloga

@Rafau187: Undermine! Czysta kokaina. I kolejny run i kolejny, ulepszenie w zasięgu, jeszcze trochę złota. A po ulepszeniu żal znowu nie spróbować. Jest taki fajny loop zachęcający do gry.
Naprawdę szczerze polecam spróbować. No i to co wyżej kolega wymienił.
Chociaż od spiritfarer łatwo się odbić. "Wolna" gra.
@Rafau187: Do undermine dodałbym:
Journey to the Savage Planet - nie wiem, na ile to indyk, ale gra mało znana a ciekawa.

Double Kick Heroes - gra "rytmiczna" w klimacie strzelania do zombie (klikając w rytm strzelamy po prostu, taki patent aby to uzasadnić), fajne jak ktoś lubi

Katana zero - baaardzo ciekawa zręcznościówka z twistem.

Outer Wilds - polecam poświęcić troszkę czasu na eksplorację. Ta gra jest większa, ciekawsza i
@I_Will_Never_Forget: Chodzi o Undermine? bo nie kojarzę bossa. Poległem na 5 bosie (jaszczurka) 2 razy, zdaje się ostatni lub przedostatni (a może jest jakaś niespodzianka). Jakoś nie mogę trafić na odpowiednie itemki i ciężko mi z nim idzie.
Ale będę grał aż skończę! Żebym miał się zesrać :D Tak czy inaczej to ja sobie tak gram na luzaczku bardzo. Zazwyczaj jakiś podcast w uszach, bo dźwięk nie jest istotny, w każdej
A i też próbuję robić acziwoski, więc nie prę do przodu a bardziej gram tez farmiąc złoto aby wszystko kupić, stąd cały czas kanarek i np. blessa jak mam wziąć to więcej golda. Ale niedługo pęknie :)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@m4rciniak: tak o undermine. Jest taki boss co rzuca kule z klątwami. Meczylem sie z nim ze 4 podejscia. Warto robic to ulepszenie na itemy przy starcie i zwoje u kowala/potki za każdym razem. Wydaje mi sie, ze gra jest tak zrobiona ze z kazdym podejsciem lub zaliczonym bosem daje wiecej golda. Ostatnio ponad 30k wyciagnalem bez ubijania bossa i bylem zdziwiony ilością.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@I_Will_Never_Forget: no ja znowu doszedłem do jaszczurki i dupa. Piękny run, przez wszystko jak przecinak na koniec, masa fajnych rzeczy i blessów a tam wraz padłem.
Chyba brakuje mi cierpliwości do tego bossa, bo np rzucając odpowiednio DŁUGO kilofem do zabicia jest.
1h 40 min psu w dupę. No, kupa kasy niby została.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@m4rciniak: mysle ze jak sie juz za kase odblokuje wszystko to trzeba isc tym portalem bezposrednio do poziomu bossa i robic go nie tracsc czasu na przejscie gry. Ja jeszcze ciułam kase tak jak ty. Pewnie jeszcze z 200k golda zanim wszystko odblokuje. Pokój po lewej mam juz wykupiony cały + ulepszenie odzyskiwania złota i throw range z itemow. A na smoka brales throw czy swing damage? Bo wczoraj go bilem
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@I_Will_Never_Forget: bardzo szybko poszedł na swing.
Z tym że wcześniej raz rzucałem bo miałem item przełamujący obronę rzutem czy coś takiego.

Też niewiele mi trzeba do wyfarmienia wszystkiego ;-) pomijając chowańców bo nie mam szczęścia chyba i mam może z 5. Ale to już chyba losowe.