Wpis z mikrobloga

@D3jviD: gra jest dobrze przystosowana do gry na telefonie ? Dlugo sie lokalizacje laduja ? Moze scinac podczas rozrywki na telefonie za 1000 zl ? Na telefonie raczej w nic nie gram, lapka mam starego jak swiat, a wersja na ps'a jest z tego co widzialem na reddicie mocno hejtowana za dlugie loadingi i czesty spadek fps. Chyba, ze sie to zmienilo po patchach.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Prawilniak: nie wyobrażam sobie grania w to na telefonie, serio. W pewnych momentach jest tak dynamicznie, że zawsze mnie to zastanawiało, jak ludzie mogą to ogarnąć na ekranie smartfona. Gram na PS4, loadingi są faktycznie dlugawe, ale da się przyzwyczaić, nie ma tragedii. Jak masz starego lapka, telefon z niższej półki i ps4, to odpowiedź wydaje się być oczywista ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Prawilniak: gram wyłącznie solo, nigdy się z nikim nie łączyłem, więc nie wiem. Co do walk, to gram na zwykłym PS4 i czasami przytnie, ale to gra singlowa, nic się nie dzieje wielkiego, nie rzucałem nigdy padem :) to darmowa, czemu po prostu nie ściągniesz i nie sprawdzisz?
@Prawilniak: Nie musisz grać z innymi, to raczej gra singlowa z elementami multi. Jedynym "przymusem" będzie sytuacja, jeśli kompletnie nie będziesz dawał sobie razy, ale zawsze można wtedy poprosić kogoś o chwilową pomoc.
Czasem eventy są dużo ciekawsze w multi, ale nawet te możesz grać solo. Więc podsumowując, granie z innymi jest raczej miłym dodatkiem, a nie czymś co jest wciskane na siłę :)

Jeśli chodzi o PS4 i telefon, to
@Mr_Lewy: W gry gram tylko i wylacznie na konsoli, mam zamiar kupic lepszego laptopa, ale raczej nie bede na nim gral. Na psie mam juz spora biblioteke, ps vr'a z gadzetami, jakies tam trofki powbijane- nie bede chcial wszystkiego rzucac i przezucac sie na pc xd a nie mam czasu grac na tym i na tym
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@D3jviD: zajebiście się gra na tel xd mam realme 7 pro i genshina śmiga na nim jak ta lala. Szczerze to nawet mimo tego że mam na pc zainstalowanego to gr tylko na smartfonie.
@Prawilniak: konto na ps nie łączy się z kontem na androidzie takze ten
O kurczę, długo grałem na telefonie i po przerzuceniu się na pc nawet nie myślę o graniu na tel(iPhone 11, więc nawet śmiga tylko bateria cierpiała), poza tym gram ganyu to już w ogóle stałem się pecetowcem, gdyż nią gra się pod aima. Ale jeśli grasz głównie na konsoli, to raczej lepiej będzie na niej. Ciekawe jak będzie na ps5 chodzić, czy te loading screeny znikną.