Wpis z mikrobloga

pytanie do specjalistów flashowania telefonów, temat dotyczy samsunga galaxy s9:

Plan był taki żeby wgrać lineage os 18.1, wgrałem TWRP, zainstalowałem ROM, doinstalowałem Gappsy i następnie miałem różne problemy z działaniem różnych elementów systemu. Zacząłem testować różne gapsy i robiłem ponowne instalacje, ale w którymś momencie prawie nic już nie działało. Chciałem zrobić czystą instalację w związku z czym w TWRP zrobiłem WIPE --> Advanced WIPE --> Dalvik + System + Vendor + ODM = Cache + Data + Internal Storage. Czyli praktycznie wszystko. I niestety teraz jak robię Install ROM to instalacja przebiega ok, ale niestety nie pojawia się logo lineage os tylko telefon wchodzi w "download mode".

Jakieś rady jak to doprowadzić do porządku? Chciałbym chyba jednak zainstalować wersję stabilną lineage 17...

#gsm #lineageos #twrp #customrom #android #odin #galaxys9
  • 5
@szybkaszyba: a jakie gappsy zainstalowałeś? Bo u mnie już wszystko działa, ale po wgraniu gappsow wywala pixel lunchera i musze korzystać z innego lunchera a do tego nie działa funkcja aktywnych aplikacji...