Wpis z mikrobloga

Hej Mirki,
Ostatnio zaczolem tutaj zagladac bo probuje pomoc kupic #ps5 koledze. I tak czytam i widze ze bardzo duzo z was gada ze konsola glosna, wentylatory cewki itp itd...
Ja mam digital od ponad miesiaca i jestem zadowolony, posiadam ps4 od premiery i przejscie na ps5 to cod miod malina i troche sie dziwie ze tak duzo ludzi narzeka na te wentylatory. Mozliwe ze mialem szczescie i dostalem dobry egzemplarz, a moze i nie, i nie szukam problemu. Ale tak z ciekowsci chcialbym sprawdzic jaki wentylator mam. Jak to sprawdzic?
  • 8
  • Odpowiedz
@packo: ja ma PS5 z napędem, kupione jako preorder z mediamarkt, dostalem w dzień premiery. Używam regularnie co dwa-trzy dni i do tej pory nic się nie dzieje. Napęd jest głośny, owszem. Ale ile on chodzi? Przy uruchomieniu gry i raz na X minut jak licencję odczytuje. A konsola rewelacja. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@packo: O to, że wentylator firmy Nidec jest slyszalny z 2 pokoju nawet i wydaje dźwięk strasznie nieprzyjemny dla ucha przez co nie można się na niczym innym skupić. Głośniejsze cewki tak samo wydają dźwięk który jest drażniący po prostu. A skoro w innych konsolach problemy te nie wystepuja to wiadomo, ze ludzie sie beda denerwowac, ze maja ta gorsza sztuke.
  • Odpowiedz