Wpis z mikrobloga

@Maseuko: ja znam trochę psob co przeszły wirusa. Zarówno starsze, które poza bólem głowy nie miały objawów jak i te młodsze, które miesiącami same nie mogły funkcjonować. Jednak najbliższy kontakt miałam z osoba, która ze mną mieszka. Spotkałam ją już w trakcie choroby kiedy nie było smaku. To był w sumie jedyny objaw,
Można powiedzieć ze miałam z nią kontakt od połowy choroby. I się nie zaraziłam. Jednak ta osoba
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wyindywidualizowana_blond_multipla: Wiesz. Ja znałem rybaka z Płocka. Jego dzieci pracowały w Orlenie. Dokładnie to dostały fuchę w administracji w nowym budynku, który został wybudowany lata temu. Cały budynek nowoczesny, kamery, czujniki, a obok wielki park. I ten rybak mówi mi, że jeżeli chodzi o blond multiple to pisze jakieś pierdoły niezwiązane z tematem.
  • Odpowiedz
@Maseuko: nie słyszałem żeby zabierali koncesje komukolwiek? natomiast kilka lat temu był wielki problem z tym aby trwam był dopuszczony do telewizji naziemnej.. jakoś nie słyszałem oburzenia ów mediów na podnoszenie podatków i innych opłat gdy rządziła jedynie słuszna partia
  • Odpowiedz