Wpis z mikrobloga

Ten ruch tylko rozzuchwalił pisowców.


@tom3k86: logika jak z krótkimi spódniczkami i gwałtami xD

Krótko. Wybór 3/5 sędziów TK przez sejm VII kadencji (ten od koalicji PO-PSL) był legalny, wybór 2/5 sędziów TK przez sejm VII kadencji był nielegalny. Tak orzekł TK (za Rzeplińskiego)

Sejm VIII kadencji (ten od PiS i przystawek) "wybrał" nowych 5/5 sędziów, zamiast 2/5, do których miał prawo. Duda nie odebrał ślubowania od sędziów wybranych prawidłowo przez
  • Odpowiedz
@LebronAntetokounmpo: Przeczytaj co napisałem jeszcze raz. Nie musisz mi tłumaczyć co zrobił PiS, a co PO. Jednak nie ma się co oszukiwać, że wyborem tych dwóch nielegalnych PO wystawiło piłkę PiSowi z czego ten skorzystał.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@tom3k86: zrobiłby bo miał to w planach i programach od 2007 roku

@Ravexon: hm?
@The_Orz: to wciąż był festiwal żenuły. Nieudane próby ustawek (nagrania jak się kładą i udają pobicie), Kijowski (XDDD), rozwrzeszczane stare baby, traktowanie młodych na protestach pretensjonalnie (subiektywne odczucie z mojej strony), noni do tego celebryci związani z poprzednią, znienawidzoną władzą. Jak za te kilka lat PO przejmie władzę będzie odwalało, chociaż pewnie w ładniejszym stylu,
  • Odpowiedz
subiektywne odczucie z mojej strony


@piupiulaserem: acha, nie no, pozamiatane

do tego celebryci związani z poprzednią, znienawidzoną władzą


@piupiulaserem: ładnie ci siadło

Kijowski (XDDD


@piupiulaserem: zaręczami ci, żeby gdyby Kijowski płacił alimenty, to by się okazało, że kiedyś wódkę pił albo mu nogi śmierdzą. A jakby zamiast Kijowskiego był Zamojski albo Poznański to jeden byłby gruby a drugi piegowaty. A gdyby zamiast nich był Kowalski, to by się okazało,
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@slapdash: nie chodzi o alimenty, a o to jak się ten człowiek prezentował. Bardziej ogarnięte osoby nie takie kalumnie odbijały.

Tak, PO, szczególnie wśród młodych i zaangażowanych (bo jak wiadomo większość społeczeństwa ma wszystko w dupie) było nielubiane. To jest okres triumfów antysystemowców, którzy odwalili brudną robotę za PiS.

Każdy łyka propagandę, po prostu KOD był słaby marketingowo i o tym mówię. PiSu nienawidzę, chociaż trochę podziwiam. Jestem ze środowisk około
  • Odpowiedz
To PO zaczęło antykonstytucyjne przejmowanie TK, wybierając sędziów "na zapas". Koncepcja była taka, że Komorowski zdobędzie reelekcje w 2015, przyklepie tych sędziów podpisując i wyśle zapytanie do TK, a TK Rzeplińskiego orzeknie, że to niekonstytucyjne "na przyszłość", ale skoro nadmiarowi sędziowie (czyli prawdziwi "dublerzy") są już wybrani i odebrali przysięgę u prezydenta, to są ważni.

Niestety dla antykonstytucyjnej partii, jaką jest PO, Komorowski wybory przegrał, Duda nie przyjął ślubowań, a nowy Sejm
  • Odpowiedz
To PO zaczęło antykonstytucyjne przejmowanie TK, wybierając sędziów "na zapas". Koncepcja była taka, że Komorowski zdobędzie reelekcje w 2015, przyklepie tych sędziów podpisując i wyśle zapytanie do TK, a TK Rzeplińskiego orzeknie, że to niekonstytucyjne "na przyszłość", ale skoro nadmiarowi sędziowie (czyli prawdziwi "dublerzy") są już wybrani i odebrali przysięgę u prezydenta, to są ważni.


@Kapitalista777: dowód na tę koncepcję? Człowieku rozumny? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dosyć
  • Odpowiedz
Fajnie było się śmiać z histeryzujących dziadków


@The_Orz: fajnie i do dziś wspominam tamtą bekę xD PiS-owi w życiu tak sondaże nie skoczyły jak po wyczynach KOD-u :D Nawet julki nie będą w stanie tego przebić.
  • Odpowiedz