Wpis z mikrobloga

,bardzo dobrze niech media placa podatki,wiekszosc mediow jest w zachodnich lapach i wyprowadza sie miliardy zlotych z Polski,brawo pisiory ukrucic zlodziejstwo i cwaniactwo zachodnich mediow ps nie glosuje za pisem ale tutaj ich popieram w 100,niech taki onet buli kase,np za takie artykuly jak o niemieckich zołnierzach
#media
  • 47
  • Odpowiedz
Nie muszę - po prostu mi się nie chce.


@ediz4: Widzę, że wychowany na publicystyce Ziemkiewicza i Warzechy kolega. "Udowodniłbym swoja hipotezę z dupy, ale mi się nie chce":)

Skoro postulujesz zmianę rządów to podaj alternatywę

Ugrupowanie Kosiniaka albo Hołowni to chyba jedyna szansa na oczyszczenie atmosfery ewentualnie (mało możliwe) decentralizacją i federację województw z dużym poziomem autonomii.
  • Odpowiedz
Widzę, że wychowany na publicystyce Ziemkiewicza i Warzechy kolega. "Udowodniłbym swoja hipotezę z dupy, ale mi się nie chce":)


@StaryMadryElf: To nie publicystyka a wymiana postów w chlewie internetu

Ugrupowanie Kosiniaka albo Hołowni to chyba jedyna szansa na oczyszczenie atmosfery ewentualnie (mało możliwe) decentralizacją i federację województw z dużym poziomem autonomii....

No. Czyli masz jakiś plusik za pierwszą postać. Choć jest związana z PO to jednak się dość wyraźnie odcięła.
  • Odpowiedz
To nie publicystyka a wymiana postów w chlewie internetu


@ediz4: to prawda, Ziemkiewicza twórczość publicystyką nazwać nie można, ale już Warzechy tak.

No. Czyli masz jakiś plusik za pierwszą postać. Choć jest związana z PO to jednak się dość wyraźnie odcięła. Niestety Hołownia przyjmuje spadochroniarzy a im bliżej wyborów tym będzie
  • Odpowiedz
@StaryMadryElf:

Mnie się jednak marzy opcja 2 i decentralizacja....

Najgorsze z możliwych rozwiązanie.

Zresztą dla pokolenia moich córek naród jest koncepcją czysto filozoficzną. Bliżej im do koleżanki z Pragi, czy Sevilli niż do kolegi ze wsi obok....

Niesamowicie złudne - widzę że nie zauważyłeś pewnych rzeczy przez pandemie. To zalatuje bzdurami typu kapitał nie ma narodowości.
  • Odpowiedz
@SanczoPansa89:
Aehem... 2 mld pln z budzetu panstwa dla TVP. 2 mld zabrane sluzbie zdrowia, psychiatrii i onkologii dzieciecej, programom socjalnym (a wiec i biednym "samotnym madkom") by oficerowie polityczni PiS mogli zarabiac pol miliona rocznie. A stacja puszcza reklamy.

#!$%@? od rzeczy typie.
  • Odpowiedz
@Xysz: cos ci mlotku wyjasnie,tvp jest telewizja publiczna,nie masz podczas filmow/meczy #!$%@? reklam co chwila,jak w zachodnich stacjach,czemu podatek media placa w Francji i nikt tam nie widzi problemu tylko wszyscy placa? Myslisz,ze dla tvn/polsatu ktore za reklamy zarabiaja rocznie kilkaset milionow zlotych to jest duzo? Albo dla portali typu onet/interia? Zobacz jak juz jest masz wlaczonego adbloka i nie wejdziesz i nie poczytasz,bo z automatu masz w tych wolnych
  • Odpowiedz