Wpis z mikrobloga

,bardzo dobrze niech media placa podatki,wiekszosc mediow jest w zachodnich lapach i wyprowadza sie miliardy zlotych z Polski,brawo pisiory ukrucic zlodziejstwo i cwaniactwo zachodnich mediow ps nie glosuje za pisem ale tutaj ich popieram w 100,niech taki onet buli kase,np za takie artykuly jak o niemieckich zołnierzach
#media
  • 47
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ediz4: Sypną im jakąś "dotacją" lub dorzuca więcej reklam z SSP i się nadrobi. W końcu "patriotyczne niezależne" media jak gazeta polska są tak "niezależne" że praktycznie połowa ich przychodów z reklam to reklamy państwowych firm bo niemal nikt nie chce się tam reklamować
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ediz4: Wątpię. Swoją klientelę zachowają a do tego będą mogli znowu kręcić propagandę jak to są tępieni bo państwo już nie sypie im pieniędzmi. Po prostu wrócą do swojego starego biedowania. Jedyne co się pewnie zmieni to Sakiewicz trochę schudnie.
  • Odpowiedz
Wątpię. Swoją klientelę zachowają a do tego będą mogli znowu kręcić propagandę jak to są tępieni bo państwo już nie sypie im pieniędzmi. Po prostu wrócą do swojego starego biedowania. Jedyne co się pewnie zmieni to Sakiewicz trochę schudnie.


@Thunderlane: Czyli jednak nie znikną wolne media. Dziękuje za zaoranie tego co sam napisałeś wyżej.
  • Odpowiedz
Możliwe że nie jeśli opozycja będzie taka nieudaczna i nie pojawi się REALNA alternatywa.


@ediz4: To, że opozycja jest nieudaczna to jedno, ale to że PiS gra wariant węgiersko - białoruski to drugie. Za 3 lata PiS wygra, bo ma w rękach potężne narzędzia i wykorzystuje je perfekcyjnie (zresztą jak Orban), ale potem wjedzie nowe pokolenie nie tyle odpięte od kościoła co nim gardzące i wszystkimi czarami i magią oraz
  • Odpowiedz
@ediz4: Misiu malinowy, w życiu nie oddałem głosu na PO, swego czasu na forum wyborczej krytykowałem PO z taką samą zajadłością jak Ty walczysz o PIS. PO jest skończone, Ci ludzie nie mają woli walki, mało tego im pozycja w opozycji odpowiada. Brak odpowiedzialności, brak inicjatywy a pensja państwowa jest. Trochę piszesz jak zradykalizowany starszy pan po 70 z post PGRowskie wsi "jak nie PIS to pewnie jesteś za PO".
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ediz4: No, zostaną wydmuszki które nic nie mogą zrobić bo nie będzie ich na to stać. Pisanie propagandowych pochwał jak w "niezależnych" mediach nie wymaga nie wiadomo jakich nakładów. Ale rzeczy jak dziennikarstwo śledcze już tak.
  • Odpowiedz
@StaryMadryElf: Tak jak Ja nigdy na PiS. Twoja działalność polityczna na tym serwisie temu przeczy.

Nie, nie jestem, ale żyję już na tyle długo, wiedziałem już tyle, do tego zainwestowałem w ten kraj tyle, żeby czuć ból dupy jak PiS to rozpiedziela . Nie przypominam sobie tak szkodliwych rządów a pamiętam wszystkie rządy po 89....

A skąd przekonanie że nowe/stare nie będą rozpierdzielać jeszcze bardziej? Skoro postulujesz zmianę rządów to
  • Odpowiedz
Tak jak Ja nigdy na PiS. Twoja działalność polityczna na tym serwisie temu przeczy.


@ediz4: Udowodnij proszę. Prześledź moje wpisy uważanie i pokaż mi te gdzie gloryfikuje, albo nawet popieram PO? Lenistwem PO gardzę tylko trochę mniej jak robieniem z głupoty cnoty i cynizmem w wykonaniu PiSu.
  • Odpowiedz