Wpis z mikrobloga

@staniolo: ze Szklarskiej do samego Karpacza masz ok 25 km, ja na Twoim miejscu celowałabym w jakieś atrakcje w najbliższej okolicy. Szrenica, Śnieżna Kotły, Wysoki Kamień.

Jakuszyce, jak i całe Izery, lubią być zawalone zimą narciarzami biegowymi. Ale rzeczywiście, po Góraach Izerskich można pochodzić po halach/polanach, gdzie nie ma wielu wzniesień.
@staniolo: Uderzaj bardziej w Karpacz. Ewentualnie Kamieńczyk i Szrenica, też na luzie. Bez problemu przy tej pogodzie w jakichkolwiek butach z bieżnikiem.
Jakuszyce proszę sobie daj spokój. Biegowi narciarze podziękują, bo ani widoków, ani nic, a #!$%@? każdego biegowicza (spotkałem tylko świetnych turystów, ale to różnie).
@noszfuck: pytałem o te dwa, bo w Szklarskiej chcemy spędzić sobotę i tam raczej płasko (wodospady).
@booolooo: skupię się na Samotni w takim razie, pytałem wstępnie bo przejeżdżając do Czech myślałem że widokowo ma to większy potencjał.
Szrenica i Wysoki Kamień były latem zaliczone, więc jeśli tam da się dojść obecnie bez specjalnego osprzętu, to mam odpowiedź co do moich targetów ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dziękuję.