Wpis z mikrobloga

@ksiak: sorka, przed drugą kawą jestem dzięki za upominajkę.

@Magzymilian: szukałbym przyczyny w kablu preamp > głośnik baza, jak byś miał drugi kabelek na sprawdzenie. Zapewne Edifier wrzucił kabel, od Audiotechniki też powinien być w komplecie.
@Magzymilian: fajne głośniki btw POTĘŻNIE wyglądają na zdjęciach niczym rasowy głośnikowy CHAD, a tak to takie małe sprytne, ale świetnie grają - mam w wersji 1280BT, jeszcze tylko musze pomyśleć nad jakimś transferem BT ze stacji PC.
@Magzymilian: Serio zintegrowany? Długo zastanawiałem się nad tym AT LP3 i w sumie w koncu kupiłem tańszy automat. Kurczę jakby tak to podpiąć do czegoś innego z wejściem RCA, żeby dało głos? Można wtedy wykluczyć jedno urządzenie np. wejscie głośnikowe RCA (chyba że możesz podpiąć pod LINE1/LINE2) i zobaczyć czy jest różnica w sygnale wtedy można by było wskazać np. uszodzenie wejścia w głośnikach lub problem z wyjściem preamp.
Zlokalizuj czy problem się powtarza jak zamieniasz strony, bo jeśli to uszkodzenie to nie ma co całego zestawu odsyłać, to albo jedno albo drugie. Jak w TopHiFi kupowałeś to nie powinno być problemu z rękojmią