Wpis z mikrobloga

mireczki szukam gry do wspólnego grania z różową na 2 pady. ograła tylko until dawn i średnio ogarnia pada, więc jakieś strzelanki odpadają, co polecacie?
#ps5
  • 12
@puotek: Od siebie polecam Cat Quest 2. Wlasnie skonczylem z różową, która podobnie - srednio ogarnia pada

Oprócz tego np. A way out, tez nie trzeba za duzo strzelać, a nawet jeśli to sam też sobie poradzisz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@puotek: Nie ma się co oszukiwać chyba że będzie razem grać. Ja kupiłem crash gokarty ale raz graliśmy, bo zawsze będziesz ją miażdżył umiejętnościami ( ͡° ͜ʖ ͡°). Jedyne gry w jakie gramy czasami co "To jestes ty", "Wiedza to potęga" "Just dance". Jest jakaś gra/film gdzie kieruje się fabułą, ale ma średnie recenzje.
@puotek: overcooked jak wyżej. Na ps5 jest wydanie kompletnej edycji gier 1 i 2 + wszystkie dlc za jakies 150plnów, super sprawa. Moja różowa też tak super pada nie ogarnia ale te sterowanie na potrzeby overcooked jest totalnie do ogarnięcia, więcej trzeba się nakombinować jak przechodzić poszczególne poziomy ;)
@fiflok23: Tak, zazwyczaj jak ze swoją grałem to po godzinie nagle coś ta jej postać się teleportuje co chwila. Różowa z padem w ręku ciśnie komara i tak za każdym razem xd