Wpis z mikrobloga

Mireczki, zastanawiam się nad kupnem kabiny prysznicowej z wanną, hydromasażem, jacuzzi i sauną. I tu mam dwa pytania, pierwsze do posiadaczy, czy sprawdza się wam coś takiego czy są z tym jakieś problemy? A drugie pytanie już takie bardziej ogólne to jakie firmy wykonujące wanny i prysznice gwarantują bardzo dobrą jakość? Nie pogardzę linkami do konkretnych modeli ()
#dom #remont #lazienka #mieszkanie
  • 3
@Ukodowany: w sensie chciałbyś to wszystko ma raz jako jeden produkt? Bo nie bardzo roumiem.
Bo jak wszystkie 3 rzeczy osobno to spoko, ale jako all-in-one to sam nie wiem czy jest coś takiego na rynku w sensownej jakości (lub cenie).
@Ukodowany: Nie słyszałem o połączeniu tych funkcji z sauną, natomiast u mnie w rodzinie mam zarówno prysznic i wannę z hydromasażem, biczami wodnymi, jacuzzi i tak dalej i moja rada dla ciebie to: nie kupuj tego gówna. To jest jedna z pierwszych rzeczy których zaczynasz po kilku miesiącach zalowac, kiedy remontujesz sobie dom lub mieszkanie. Nawet jeśli wydaje ci się to super i myślisz, że będziesz często z tego korzystał, to