Wpis z mikrobloga

@Minieri najwyraźniej jesteś obsrany, bo mnie wszędzie zablokowałeś... Ja niby zwykły troll, ale jednocześnie trzęsiesz portkami. Coś jest na rzeczy prawda? Czyżby ktoś może zakończyć twój komfort?
  • Odpowiedz
@Minieri naprawdę chcesz, żebym znowu wyjoł ten brudy z pod dywanu??
Wrzucasz skróty i gole z meczów... Czyli okradasz ludzi, którzy wykupili abonament! Już nawet nie mówię o prawach autorskich, których nie posiadasz...

Sam pamiętasz jak naciągałeś ludzi na hajs, gdzie fantastycznie grałeś na litość... Ahh aż naprawdę łezka w oku wysycha jak widzę, jak teraz śmiejesz się ludzią w twarz, albo wyzywasz od trolli, żeby się na nich wybić!

Z tego
  • Odpowiedz
@RITIs44: Zaorałeś, zaraz usunę konto jakiś troll mnie odkrył. Idź dalej wrzucaj mało śmieszne memy z grupek fb i mówić ludziom jak mają tagować, mimo że sam nawet pół roku tu nie jesteś. Wysyłaj groźby innym na PW, tylko dlatego że cię krytykują, bo tylko na to cię stać. Cmoknij mnie w pompkę i żegnam serdecznie.
  • Odpowiedz
@Minieri tak myślałem, zero merytorycznego wyjaśnienia... Tak jakbym do debila coś powiedział, a on by się tylko zaśmiał, bo nie rozumie co się do niego mówi, więc się śmieje xd
  • Odpowiedz