Wpis z mikrobloga

Jak w gazetach strasza o negatywnych stopach procentowych to znaczy ze przygotowuja do ladowania nowych zmian. Gdzie wepchnac kase zeby bylo w miare bezpiecznie? W #kryptowaluty mam conieco ale nie licze ze to bedzie moja emerytura kupie sobie fajna fure za pare lat albo nic :D. Nie jest to suma ktora by pozwolila w ladowanie jej w ziemie/nieruchomosci? Moze zainwestowac w branze, nazwijmy ja CBD ? #uk #finanse #oszczedzanie
  • 10
  • Odpowiedz
@Nietak_nietak: W branże konopną dobrze się było ładować z pół roku temu, w tej chwili nie wiem czy to dobry pomysł. Znajdź sobie lepiej firmę płacącą solidną dywidendę.
Jeżeli chodzi o stopy w UK, to też słyszałam takie plotki jakiś czas temu, ale raczej się to nie wydarzy. Wczoraj jednogłośnie zostało przegłosowane utrzymanie obecnych poziomów oraz Bank of England wydał ostatnio komunikat w którym nie przychylał się do wprowadzenia negatywnych
  • Odpowiedz
@kamil-wasniewski: panie wolne zarty, 6 miesiecy temu wejscie w jakakolwiek branze i sprzedanie dzis bylo zajebistym pomyslem. ( ͡ ͜ʖ ͡) takze przesiadam sie i szukam co dalej po zdorwym przemnozeniu oszczednosci.
@motoinzyniere panie motokomando - mam, nie mam mysle ze bedzie przetasowanie. Lepiej sie ustawic z dobrej strony a nie czekac az sie dostanie po dupie i narzekac.
  • Odpowiedz
@motoinzyniere: bosh, nie trzymam pieniedzy w banku na koncie. Inwestuje je w rozne rzeczy z roznym skutkiem. Jesli ludzie z 7 cyfrowym sumami w bankach zaczna sie z nich wynosic, inwestestuja w rozne rzeczy, te pojda w gore hence my question.
  • Odpowiedz