Wpis z mikrobloga

Mirasy, z racji tego, że dostałem info iż zamówione wczoraj słuchawki Pulse 3D czekają już na mnie w sklepie a wczoraj wieczorem zacząłem oglądać recenzje i tak sobie myśle, czy coś innego nie byłoby lepszym wyborem. Dużo się mówi o tych:
https://www.mediaexpert.pl/komputery-i-tablety/akcesoria-komputerowe/sluchawki-z-mikrofonem/sluchawki-steelseries-arctis-9x-bezprzewodowe-z-mikrofonem-czarne-do-xbox

Zbierają bardzo dobre opinie i nie wymagają żadnych adapterów nigdzie, pasują zarówno do Xboxa Series X jak i PS5. Zależy mi na kompatybilności z obiema konsolami bo obie mam, a jak podłączę słuchawki do telewizora to przechodzi on w tryb standardowy (tryb gra się wyłącza) i powoduje to w niektórych momentach różnych gier smużenie.

Dorzucam ankietę

#ps5 #xbox #xboxseriesx #xsx #playstation5

Sony Pulse 3D vs Steelseries Arctis 9X - które do PS5 i XSX

  • Pulse 3D 21.7% (10)
  • Arctis 9X 78.3% (36)

Oddanych głosów: 46

  • 19
@kuta_senator: Tutaj znajdziesz fajne porównanie z Arctis 7P:
https://www.youtube.com/watch?v=wGxpVhEEi9Y&ab_channel=KevinKenson

To natomiast o czym ludzie często zapominają, że większość słuchawek z którymi porównywane są 3D Pulse są prawie dwukrotnie droższe. Pewnie jestem mało wymagający w tej kwestii, ale ja ze swoich 3D Pulse jestem zadowolony. Świetnie działają zarówno w grach, jak i do słuchania muzyki, łączą się bezproblemowo, mikrofon czysto łapie dźwięki (odsłuchiwałem na twitch własne gadanie, jak i prosiłem innych o
7x pod xboxa 7p pod pleyke. Ale 7p nie polaczysz z xboxem a 7x polaczysz z plejem.

Pulsy maja slaby mikrofon ale basy wieksze. 7 maja zajebisty mikrofon ale basy mniejsze.
Calosc dzwieku na plus dla 7.

Wszystkie sluchaweczki mega wygodne.
@sajmonnr: zamówiłem 7X ze strony z tym kodem od Ciebie, mają być 10-11 luty :) Zobaczymy z czym to się je.
Na odbiór Pulse 3D będę miał jeszcze kilka dni, jak się okażę, że 7X są git i dobrze grają na PS5 to nie bedę brał Pulse 3D. Czytałem troszkę na reddit, że podobno z jakiegoś powodu 7X grają "słabo" na PS5, ale nie wiem ile w tym prawdy tak naprawdę.