Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki, przyszedł dziś do mnie XH90 i wiem że dużo osób go tutaj ma np. do ps5. Zamówiłem z Mediamarkt usługę ,,premium,, po czym przyjechało dwóch Ukraińców kładąc tv z kartonem poziomo na ziemi i wyciągając na siłę z opakowania. Stąd moje pytanie czy to jest normalne w tym modelu że z tyłu jest lekkie uwypuklenie + kilka małych wgniotek widocznych pod światło? Jak go wygląda u was? + Czy jeżeli jest na matrycy widoczna pod światło mała Ryska 4 cm i to olalibyście temat czy warto coś z tym robić? Widać to tylko przy wyłączonym tv.
#telewizory
#ps5 #elektronika
  • 17
@Dawid7352268: tak na przyszłość - #!$%@? usługi premium. nikt nie zadba o delikatne wyjęcie sprzętu jak nie Ty. na przyszłość - TV wyciągasz w ten sposób, że wyłamujesz plastikowe zatrzaski w pudełku po czym podnosisz karton - TV stoi sobie w dolnej części kartonu zabezpieczony styropianem.

@StanZ: z tego co pamiętam to folia była na ramce i na matrycy, ale nie na całej tylko taki pasek kilkanaście cm od ramki
Dzięki, zaraz wam jeszcze podeślę zdjęcia bo byłem teraz w media markt i widzę że ten który stoi w sklepie też nie ma takiego gładkiego tyłu ale wydaje mi się że mocniej to jest wgniecione u mnie. Może ktoś ma xh90 i powie jak to jest u niego względem mojego
@Dawid7352268: Niedawno kupowałem Sony. Przecina się tylko taśmę na dole i elegancko podnosi karton do góry, TV zostaje stojąc sobie w styropanie.

Ps. Po montażu naturalnie podpisałeś się pod dokumentem w którym było napisane o tym, że nie wykryłeś żadnych wad w telewizorze? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Murasame: już dzwoniłem do media i do tej firmy i nie ma problemu. Jutro przyjadą i obejrzą co i jak. Wpisałem tylko montaż wykonany i się podpisałem. Rysek bez światła dodatkowego nie było widać także myślę że będzie wymiana
@Dawid7352268: są i jak ścieram ścierką to nie schodzi, więc chyba kwalifikuje się jako rysa i to taka na kilka centrymetrów ale gdybym nie poświęcił latarką to bym tego nie zauważył, więc w sumie wylane na to