Wpis z mikrobloga

@lukaszwasyl: Nowy projekt za 100mld zielonych z czego 40% bedzie nalezec do telluriana, duzo większe zapotrzebowanie na LNG, cena akcji od poczatku covida zleciała na pysk o 90%, do 2025 ma zostać ukoczony nowy termianł, generalnie spółka bardzo przyszłościowa. Ktoś się zainteresuje bardziej to duzo można poczytać na internecie
@blackmilk: ja brałem w czwartek po 2,85$ i mam w tydzien ponad 20% wiec nadal sie oplaca. szczególnie że normalny poziom to ok 7$-12$ (tyle było przed covidem). Myśle że będzie rosło najmarniej do 21 lutego bo wtedy bedzie raport za 2020. potem to cholera wie ale do tego czasu raczej powinniśmy dojechać do 4,5$ najmarniej.
@blackmilk: Wiadomo że ok 60% w miesiąc na czymś czego kurs nie lata w przedziale 70$-450$ w gore i w dół jednego dnia to mało... Masz racje, sprzedam i załaduje sie po same bile w GME, AMC i krypto to może zrobie tyle już do jutra ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@blackmilk: mało jest wiadomości z tej spółki więc cudów nie powinno być do dnia raportu, no chyba że coś się pozmienia w otoczeniu makro ale tego nie przewidze. Narazie mam SL ustawiony na tyle za ile kupiłem, dzien przed publikacją raportu ustawie go troche poniżej aktualnej ceny i jak by się okazało że tam są jakieś dramaty i spółka leci to trudno
@H2ObezGMO: Mireczku, lekka aktualizacja mojego stanowiska dot. $TELL. Wczoraj opuścił swój kanał, najpierw górą, potem dołem i to wcześniej niż się spodziewałem, czyli niżej niż poprzednia górka po wzroście. Jeszcze wczoraj dobierałem po 3,56$ ale nie jestem pewien czy dzisiaj nie sprzedam (premarket obecnie na 3,60$) bo poprzednie takie przełamanie oznaczało zmiane trendu. Piszę żebyś uważał i żeby nie było że cię nagoniłem na coś co spada :)